Новини 2013-03-07 18:30

У Балоги заявляють, що в його сина намагаються відібрати перемогу на виборах

У «Єдиному Центрі» заявляють, що правоохоронні органи намагаються вилучити документи у виборчому окрузі №5, де на довиборах в Закарпатську облраду переміг Андрій Балога. Про це повідомили у прес-службі партії «Єдиний Центр».

"Представники правоохоронних органів намагаються вилучити документи на одній із виборчих дільниць, де кандидат від «Єдиного Центру» здобув перемогу над висуванцем Партії регіонів. Такі дії представників правоохоронних органів ми вважаємо замовними та упередженими", - говориться в повідомленні «Єдиного Центру».

У партії зазначають, що дана ситуація подібна до подій у в.о. № 71 на виборах народних депутатів України, де перемогу отримав висуванець «Єдиного Центру» Павло Балога.

"Своїми діями влада вчергове робить спроби підмінити волевиявлення громадян сфабрикованими політичними справами", - наголошується в повідомленні «Єдиного Центру».

Як повідомлялось, кандидат у депутати Закарпатської облради в окрузі №5 Михайло Русин домагався у суді зняття Андрія Балоги з реєстрації на виборах до обласної ради ради, стверджуючи, що старший син Віктора Балоги є членом "Партії нового покоління України", а зареєстрований як кандидат від "Єдиного Центру".

Суд визнав докази позивачів про членство Андрія Балоги у "Партії нового покоління України" недостатніми і відмовив у задоволенні позову.

Віктор Балога назвав спробу зняти сина з реєстрації у кандидати в депутати облради вишуканою єзуїтською політикою опонентів.

схожі новини