Новини 2013-03-30 16:11

Мер Донецька визнав, що "промахи" влади розчаровують населення

Реформи, які ініціюються президентом і реалізуються Кабінетом міністрів, приносять розчарування населенню і викликають недовіру у населення до влади. Про це заявив мер Донецька, голова Донецької міськорганізації Партії регіонів Олександр Лук'янченко в суботу під час конференції Донецької облорганізації Партії регіонів.

"Промахи і труднощі в економіці, повільні результати реформ приносять розчарування населенню і недовіру до влади. Зменшуються ряди наших прихильників", - констатував мер Донецька.

Лук'янченко заявив, що "прийняті центром окремі рішення безпосередньо іноді шкодять територіальним громадам міст і селищ".

В якості прикладу він розповів про те, що з 90 днів першого кварталу 2013 року державне казначейство 50 днів "не оплачувало рахунки життєдіяльності міст, селищ і сіл".

"За цим долі й добробут наших людей. Через прорахунки центру страждають люди в нашому регіоні", - сказав мер.

Він також розповів, що шахта імені Челюскінців у Донецьку має запас вугілля в розмірі 35 млн. тонн: «2 роки шахта не видобуває вугілля. Ціна питання - трохи більше 40 млн для того, щоб зарядити нову лаву і добувати вугілля».

Інший приклад, який навів Лук'янченко, - ситуація на Донецькому заводі гумово-хімічних виробів: «Завод, на якому працює 1500 працівників. Черговий міністр оборони вирішив заборонити утилізацію боєприпасів, а знищувати їх методом підриву».

Лук'янченко також закликав однопартійців не розслаблятися і активізувати роботу в умовах зростаючої політичної боротьби.

Крім того, на конференції Донецької облорганізації Партії регіонів народний депутат-регіонал Юхим Звягільський розкритикував діяльність голови Донецької облради Андрія Федорука.

Зокрема, Федорук нагороджував Звягільського нагрудним знаком ПР за внесок у справу партійного будівництва і активну громадсько-політичну діяльність та у зв'язку з минулим 15-річчям Партії регіонів.

 

"Квартал пройшов - грошей нічого не дали!", - сказав після нагородження Звягільський.

Він розповів, що не так давно він, як депутат, у своєму окрузі прийняв близько 400 людей.

"Прокляття, критика, взагалі неможливо з людьми вести розмову, і мери говорять: "Нічого немає грошей, у плані - нуль". Ні газифікації, ні каналізації, ні охорони здоров'я - нуль, нічого! Я ставлю запитання, скільки ж ви будете сидіти на цих грошах?", - звернувся Звягільський до Федорука.

схожі новини