Новини 11:55

Проведення панельної дискусії "На кого працює фінансово-банківська система України" перенесено на іншу дату

Через хворобу одного із головних доповідачів Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» вимушені перенести панельну дискусію «На кого працює фінансово-банківська система України» на іншу дату

Журнал «Український тиждень» продовжить серію панельних дискусій за участю політиків та експертів на актуальні суспільно-політичні й соціально-економічні теми. Новий час проведення дискусії буде повідомлено пізніше.

На черговій зустрічі буде обговорено проблеми фінансово-банківської системи України. Чи контролює українська держава величезні внутрішні та зовнішні валютні оборудки, здатні підірвати основи самої державності? Чому всі фінансові колізії в Україні вкриті таємницею найвищої секретності? Чому система перерозподілу фінансових ресурсів працює лише на користь олігархів? Чому майже весь обсяг грошової емісії НБУ, що направляється на пряме рефінансування банків і викуп державних облігацій, а також закумульований приріст банківських депозитів, є ресурсами кредитування бізнесу олігархів? Чому Україна перетворилася на фінансову резервацію, кордони якої суворо охороняються і позбавляють людей їхніх прав і свобод? Як пояснити чи не найгірший серед країн Європи стан фінансового сектору України і надвисокі ставки банківських кредитів? Що заважає зробити гривню твердою, надійною валютою, а фінансову систему поставити на службу суспільству? Деструктивною є загальна фінансово-економічна політика держави чи невмілим регулювання центрального банку?

Головні доповідачі:
Володимир Лановий, доктор економічних наук, президент Центру ринкових реформ, колишній міністр економіки (1992)

Тема: «Фінансово-банківська петля на шиї України»

Володимир Панченко, кандидат економічних наук, директор Міжнародного центру перспективних досліджень
Тема: «Реальна економіка: виробництво товарів та послуг в заручниках у фінансово-банківської системи та псевдоліберальної моделі економіки»

  Стежте за нашими анонсами, Тиждень.ua завчасно повідомить про дату і місце проведення заходу!

схожі новини