Новини 12:58

Індію, Йорданію та Бангладеш визнано найбільш расово нетерпимими країнами

Велика Британія, США та країни Латинської Америки натолерантніше сприймають представників інших рас. Про це свідчать результати дослідження World Values Survey, пише The Washington Post.

В учасників опитування цікавились, представників якої суспільної групи вони не хотіли б бачити своїми сусідами. Відповідно до частки відповідей «представника іншої раси» шведські економісти Ніклас Бергген та Терезе Нілссон склали рейтинг найбільш толерантних та нетолерантних до інших рас 65 країн, який даними з World Values Survey доповнив до 81-ї країни журналіст The Washington Post Макс Фішер.

Відповідно до остаточних результатів найбільш толерантними виявились жителі Великої Британії та її колишніх колоній (США, Канада, Австралія та Нова Зеландія) та Латинської Америки. Винятками є Венесуела та Домініканська республіка. Особливих ознак расизму не було виявлено і в скандинавських країнах.

Щоб збільшити зображення натисніть на карту 

Найменш же толерантними є Індія, Йорданія, Бангладеш та Гонконг.

Лише в трьох з 81 опитаних країн більше 40% респондентів сказали, що не хочуть, щоб їх сусід був іншої раси. Серед них – 43,5% індійців, 51,4 йорданців та 71,8% і 71,2% громадян Гонконгу і Бангладеш відповідно.

На європейському континенті було виявлено варіацію ставлень. Так, найменш толерантними є Франція та Молдова. Найбільш толерантними – Білорусь і Латвія.

Україна ввійшла до середньої групи, де проти представників іншої раси виступають від 10 до 15% опитаних, тоді як в Росії цей показник вищий щонайменше на 5%. 

схожі новини