Новини 2013-06-14 18:07

Ударівець заявляє, що йому погрожували убивством

Депутат від партії УДАР Сергій Каплін заявляє, що на його адресу надходять анонімні погрози. Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

За словами Капліна, йому та його помічнику, погрожують убивством. Анонімне повідомлення надійшло до громадської приймальні депутата в Полтаві у п'ятницю, приблизно о 15-й годні. Невідомі погрожують Капліну та його помічнику- консультанту Єгору Мкртчяну.

Народний депутат зауважив, що про погрози було повідомлено правоохоронцям і до приймальні прибула слідчо-оперативна група, яка зафіксували даний факт.

Каплін заявив, що тиск на нього почався після оприлюднення ним інформації про факти корупції в правоохоронних органах та подання позову проти Азарова.

«Я можу пояснити погрозу, що надійшла сьогодні кількома причинами. Деякі працівники правоохоронних органів прагнуть вислужитися перед керівником уряду», - сказав він.

Крім того, Каплін нагадав, що 13 червня, в одному з судів Полтави розглядався позов його помічника до прокуратури та райвідділу міліції Карліського району Полтавської області і позов був задоволений.

«Було визнано бездіяльність місцевих органів прокуратури та міліції», - наголосив народний депутат.

Нагадаємо, раніше Каплін вже заявляв про отримання листів з погрозами. На підставі заяв згодом міліція відкрила кримінальне провадження.