Новини 16:16

Соболєв розповів, коли чекати повної ліквідації ПРП

Депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв допускає проведення з'їзду партії "Реформи і порядок" щодо припинення діяльності у вересні. Про це він сказав журналістам після об’єднавчого з’їзду.

"Я впевнений, що ми це зможемо зробити десь у вересні місяці, тобто це буде вже після того, як ми підведемо підсумки юридичної ліквідації окремих структур, і вже після цього вийдемо на окреме і конкретне рішення з'їзду", - сказав він.

Соболєв пояснив, що члени партії на місцях повинні будуть на партійних конференціях прийняти рішення про припинення діяльності і після цього вступати в місцеві організації "Батьківщини".

Він підкреслив, що процес ускладнюється тим, що парторганізації ПРП носять статус юридичних осіб, а для їх ліквідації необхіден досить тривалий час.

Як повідомлялось, раніше Соболєв заявляв, що для об'єднання з "Батьківщиною" партії повинні саморозпуститись.

Як повідомлялось, сьогодні на з'їзді "Батьківщини" ухвалили ідеологічний маніфест і пообіцяли вибори у Києві восени цього року.

Нагадаємо, 14 червня з’їзд «Фронту Змін» ухвалив рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина» шляхом ліквідації та вступу членів «Фронту Змін» до ВО «Батьківщина». Відповідне рішення було ухвалено під час з'їзду партії.

схожі новини