Новини 2013-06-21 01:26

У Києві визначили найбільш забруднені райони

У Києві в травні 2013 року найбільш забрудненим районом визнано Бессарабську площу, нйменш забрудненим - Гідропарк. Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія гідрометслужби України.

Серед високозабруднених районів столиці також площа Перемоги, Московська площа, проспект Перемоги, Оболонський проспект і бульвар Лесі Українки. Підвищене забруднення дослідники спостерігають на вулиці Скляренка, Попудренка, Довженка, Стражеско, Каунаській.

Нижчий рівень забруднення зафіксовано на вулиці Лазо, на території Національного комплексу «Експоцентр» і в районі Багринової гори.

Рівень забруднення повітря в Києві порівняно з травнем 2012 року знизився за рахунок зниження вмісту формальдегіду, фенолу і діоксиду азоту.

Як відомо, у квітні 2013 року найвищий рівень забруднення повітря в Києві учені зафіксували на Бессарабській площі, а найнижчий – в Гідропарку.

У квітні 2013 року порівняно з березнем поточного року індекс забрудненості атмосферного повітря в столиці збільшився на один ступінь – до «високого». Забрудненість атмосферного повітря характеризується чотирма рівнями: низький, підвищений, високий і дуже високий.