Новини 2013-07-15 20:52

Студентів, які отруїлись під час практики в Каневі, виписали з лікарні

33 студенти Київського національного університету ім. Т. Шевченка, які потрапили до лікарні з отруєнням під час практики у Канівському природному заповіднику, станом на 15 липня виписали зі стаціонару. Цю інформацію державної санітарно-епідеміологічної служби повідомили у міністерстві охорони здоров’я.

Загалом, у інфекційному відділенні Канівської Центральної районної лікарні на лікуванні перебувало 33 студента. Серед госпіталізованих п'ять осіб з попереднім діагнозом — “гострий гастрит”, дев'ять — “харчова токсикоінфекція”, 19 — “гострий гастроентероколіт›”.

Хворі харчувалися в їдальні Канівського природного заповідника. Загалом у їдальні харчується 155 осіб, у тому числі викладачі вишу.

«За попередніми результатами перевірки  встановлено порушення вимог санітарного законодавства на харчоблоці: були відсутні термометри контролю температури у низькотемпературному обладнанні для зберігання м'яса та філе курей, не було зазначено кінцеві терміни придатності продукції, що зберігалася без промислової упаковки, студентів залучали до подачі готових страв на обідні столи та миття посуду», - йдеться у повідомлені.

Наразі  тривають додаткові бактеріологічні дослідження.

Як відомо,  через отруєння студентів у їдальні Канівського природоохороного заповідника прокуратура відкрила кримінальне провадження, за ч. 1 ст. 367 ККУ - службова недбалість. Стаття передбачає як покарання штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

схожі новини