Новини 2013-08-31 20:03

Луценко закликав студентів Могилянки стати волонтерами євроінтеграції

Ініціатор Третьої Української Республіки Юрій Луценко взяв участь в урочистій церемонії Посвяти у спудеї в «найбільш проєвропейському вищому навчальному закладі України». Про це повідомляє прес-служба Луценка

Вітаючи з нагоди Дня Знань першокурсників, а також тих студентів, які продовжать навчання в магістратурі, політик звернув їхню увагу, що навчання у славній академії, яка завжди першою відгукувалася на всі визначальні події в державі, припадає на доленосний рік.

«Вже восени Україна має шанс увійти, а власне - повернутися - у свій Європейський Дім. Знаючи про це, прошу вас, вже з середини вересня і весь жовтень і листопад, доки вирішуватиметься питання підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зголоситися стати волонтерами з роздачі європейської символіки в Києві. Хочу, щоб масовий волонтерський рух розпочався саме з Могилянки, а Київ у ці три місяці став тотально європейським містом. Таким, як у 2004 році він був помаранчевим», - наголосив політик.

«Європа має побачити й зрозуміти, що підписує Угоду про асоціацію не з гангстерським «врємєнщиком», а з Українським Народом. Хотів би щоб ви усвідомили й подали приклад іншим: перейти кордон Свободи не можна нелегально. Не можна залишатися європейцем лише в душі, і не подавати виду. Навпаки, люди які готові до такого кроку, мають себе ідентифікувати: одягти стрічку з європейською символікою, взяти прапорець Європейського Союзу, закріпити на одязі значок ЄС. Так ми, як громадяни України, виконаємо свою частку роботи для того, щоб стати разом з Європою», - сказав Луценко у зверненні до студентів.

Звертаючись до батьків студентів, Луценко сказав: «Завжди є час для подвигу. Щодня хтось розпинає Христа, щодня в судилищі лунає: «І все ж вона крутиться!», щодня триста воїнів тримають оборону у Фермопілах. Не треба чекати історичного визнання, треба щодня діяти по совісті, втілювати мрії, щоб вже в недалекому майбутньому не з надією, а з констатацією сказати: «Слава Україні!».

Як повідомлялось, нещодавно Луценко на національному круглому столі закликав підтримати Віктора Янукович на зовнішньополітичній арені до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

"У зовнішній політиці до підписання Угоди про асоціацію Янукович - наш попутник, і поки не просохли чорнила на цьому документі - він нам союзник", - сказав Луценко.

"Після підписання - він наш ворог, якого треба перемогти", - зазначив він.

схожі новини