Новини 21:58

Росія вирішує, чи розшукувати музикантів, які познущалися над прапором

Російські слідчі порушили справу проти музикантів гурту Bloodhound Gang, наразі вирішується питання про їх розшук. Про це заявив офіційний представник Слідчого комітету Росії Владімір Маркін.

"Порушено кримінальну справу щодо музикантів американської групи Bloodhound Gang Джеймса Мойра Франкса (Franks James Moyer), Джареда Віктора Хеннегана (Hennegan Jared Victor) та інших невстановлених осіб за статтею "Розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності, вчинене організованою групою"", - сказав він.

Слідство вирішує питання про організацію розшуку Франкса і Хеннегана.

При цьому раніше повідомлялося, що влітку над російським прапором на концерті в Одесі познущався бас-гітарист групи Евіл Джаред Хасселхофф.

Нагадаємо, басист гурту Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф під час концерту у Києві справив потребу на прапор України. А 31 липня в Одесі він засунув у штани прапор Російської Федерації.

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом наруги над державним прапором України.

У Росії, після скандалу, рок-гурту заборонили брати участь у фестивалі Kubana, а федеральна міграційна служба Росії зменшила термін перебування рок-групи Bloodhound Gang у країні. Розпочато слідство.