Новини 2013-09-27 01:29

Сатиричний журнал "Перець" закривають через нерентабельність

Керівництво видавництва «Преса України» підписав наказ про ліквідацію сатирично-гумористичного журналу «Перець» та скорочення штату працівників з 1 грудня. Про це повідомив карикатурист та працівник видання Валерій Чмирьов у своєму блозі.

«Мені сьогодні стало відомим, що керівник видавництва "Преса України" підписав  наказ про ліквідацію журналу "Перець" та скорочення штату працівників з 1.12.2013 року як нерентабельного», - повідомив карикатурист.

Він вказав, що колективу видання запропонували інші робітничі посади в друкарні видавництва. Чмирьов написав також, що колектив поки чекає на пропозиції, які б дозволили працівникам працювати над журналом.

«Працівникам журналу запропоновані посади в комбінаті на кшталт брошурувальника, прибиральника та ін. Творчий колектив художників-карикатуристів, гумористи, штатні працівники змушені шукати прихистку у якомусь іншому видавництві», - написав Чмирьов.

Також карикатурист нагадав, що у березні 2014 року журналу виповнилося б 92 роки.

 Як відомо, в журналі «Перець» працював гуморист Остап Вишня та друкував свої ілюстрації Олександр Довженко.

Нагадаємо, в серпні в Одесі припинила вихід незалежна газета «Юг» - одне з найстаріших видань України,  через фінансові труднощі.

схожі новини