Новини 2013-10-02 14:32

Прокурори запевняють, що Янукович під час військових навчань рибу не глушив

Львівська прокуратура з нагляду за дотриманням законодавства у воєнній сфері перевіряє використання зброї і боєприпасів під час тактичних навчань 1 жовтня на Яворівському полігоні Львівщини. Про це Радіо Свобода повідомили у прокуратурі.

У прокуратурі запевняють, що наразі не мають інформації, що під час стрільб снаряд вилетів за межі полігону, але перевірка триває.

Водночас військові не виключають, що навчаннями могли скористатися браконьєри, щоб глушити рибу.

Як повідомлялось, місцеві мешканці повідомили, що під час тактичних навчань на Яворівському полігоні у Львівській області, що відбулися 1 жовтня за присутності президента Віктора Януковича, один зі снарядів вилетів за межі полігону. Зокрема, мешканка села Грушів Яворівського району, що за 17 кілометрів від полігону, Надія Смолин розповіла, що бачила, як під час навчань стався вибух в озері за півкілометра від її хати. Вибухом заглушило рибу у водоймі. Жінка припускає, що це був снаряд. Водночас військові запевняють, що снаряд самоліквідувався у повітрі.

Нагадаємо, тактичні військові навчання на Яворівському полігоні, за якими спостерігав президент Віктор Янукович тривали півтори години. На початку навчань Янукович здійснив пуски протитанкових керованих ракет «СТУГНА-П».

1 жовтня Янукович пербував з робочою поїздкою у Львівській області.