Новини 2013-11-12 14:18

Онлайн-трансляція заходу "Чехія від соціалізму до капіталізму: досвід реформування та євроінтеграції"

«Український тиждень» і Чеський центр запрошують на зустріч у межах проекту «Європейський досвід: Чехія». Відбудеться дискусія за участю відомих політиків Яна Румла та Їржі Скаліцькі

Ян Румл – чеський політичний і державний діяч, член уряду, міністр внутрішніх справ Чеської Республіки (1992–1997). Працював незалежним журналістом, публікувався в самвидаві, 1991 року обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ, федерального міністра внутрішніх справ Чехословаччини. Очолюючи МВС Чехії, здійснив реформу, провівши його демілітаризацію, розформував внутрішні війська, війська швидкого реагування, прикордонну охорону та політичну поліцію.

Їржі Скаліцькі – колишній чеський політик, який після Оксамитової революції був членом Палати зборів від Громадянського форуму, а пізніше від Громадянського демократичного альянсу (ГДА). В 1990-х обіймав посаду міністра навколишнього середовища, був членом палати депутатів і президентом ГДА. У 1998–2004 роках сенатор від правоцентристської коаліції політичних партій Čtyřkoalice.

Захід відбудеться о 18 листопада о 18-30 у київській книгарні "Є"(вул. Миколи Лисенка, 3)

Онлайн-трансляція зустірчі відбуватиметься на нашому сайті.

схожі новини