Новини 01:41

Колектив Київського дитячого театру виступив проти керівництва Троїцького

Колектив Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва вимагає від Департаменту культури КМДА негайно скасувати призначення Владислава Троїцького на посаду художнього керівника закладу.

У відкритому листі актори висловили невдоволення щодо  призначення нового художнього керівника театру.   "Колектив театру висловлює недовіру пану Троїцькому, який абсолютно не відповідає високим вимогам посту художнього керівника академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва" , - йдеться у відкритому листі.

 На думку акторів, музикантів та хористів,  людина без музичної освіти і досвіду роботи в музичному театрі, не може бути художнім керівником такої установи  як  театр опери і балету для дітей та юнацтва.

У листі також сказано, що  колектив театру був шокований заявами нового керівника про його негативне ставлення до класичного музичного мистецтва. Окрім того, актори вважають, що   "спектаклі Троїцького є травматичними для дитячої психіки і шкідливими для духовного становлення юних глядачів". 

 Колектив вимагає від Департаменту культури КМДА негайно скасувати "незаконний наказ про призначення  Троїцького на посаду без проведення відповідного конкурсу і наполягає на проведенні конкурсу.

Станом на 15 листопада під цим листом було зібрано 295 підписів. Всього в театрі працює 374 людини.

Як відомо,  напередодні  Влад Троїцький заявив, що  хотів би перейменувати Дитячий муніципальний театру та назвати його "Центром Сковороди", а також зробити репертуар більш сучасним.

Режисера Влада Троїцького, який відомий як засновник центру сучасного мистецтва "Дах" та Гогольфесту,  призначили на посаду художнього керівника Київського театру опери та балету для дітей та юнацтва наприкінці жовтня.

Він змінив на посаді засновника «Київ-Модерн балету» Раду Поклітару , який керував театром близько півтора років.

схожі новини