Новини 2013-12-20 11:41

Патріарх Філарет у присутності Януковича попросив Бога "дати мудрості президенту" і "совісті суддям"

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет у своїй промові в ході Подячного молебню на Володимирській гірці у п'ятницю, в присутності президента Віктора Януковича попросив у Господа "дати мудрість президенту України", щоб він правив країною в ім'я служіння народу, а не на користь невеликої купки людей при владі, передає ZN.UA.

Також Філарет попросив "пробудити совість суддів".

Як повідомлялось, вранці в п'ятницю, 20 грудня, на Володимирській гірці у Києві біля пам'ятника князю Володимиру проходив традиційний Подячний молебень з нагоди завершення 2013 року.

У молебні брали участь Янукович, три попередні президенти - Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Микола Азаров та інші чиновники. У молебні брали участь представники всіх конфесій, члени Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій.

Як зазначили в прес-службі президента, представники духовенства молилися за мир і єдність українського народу, закликали відкинути "все, що розділяє нас", "любити Україну, а не себе в Україні".