Новини 2013-12-27 22:25

Азаров вважає зайвим проводити опитування серед українців щодо вступу в ЄС

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає безглуздими соцопитування з приводу вступу України в ЄС. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, спілкуючись зі своїми читачами.

"Зараз проводяться різні опитування громадської думки і за результатами цих опитувань проводяться численні прес-конференції, що 45% населення України за вступ до ЄС і 35% за вступ до Митного союзу", - сказав Азаров.

"Найцікавіше полягає в тому, що Україну ніхто не запрошує вступати в ЄС. Тому і питання звучить безглуздо. Його можна перефразувати: чи хочете ви вступити туди, куди вас не запрошують? Це лише одна з численних спекуляцій на тему європейської інтеграції України", - додав він.

Як відомо, раніше Азаров заявляв, що з часом все більше українців будуть переконуватися в правильності рішення уряду про припинення підготовки підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. 

Нагадаємо, 21 листопада уряд ухвалив розпорядження  № 905-р «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами - членами, з іншої сторони», яке призупинило підготовку до підписання угоди, що планувалось на саміті в Вільнюсі.

схожі новини