Новини 2013-12-29 11:16

Ігор Лосєв: Інтелектуальна слабкість опозиції стає запорукою її політичних поразок

Самоорганізація суспільства може відбутися тільки завдяки реальній роботі й без будь-яких елементів імітації та політичного піару. Про це пише Ігор Лосєв в статті для „Українського тижня”.

„Інтелектуальна слабкість нашої опозиції стає запорукою її політичних поразок. Зневага до пошуку, до аналітики, розчинення в поточних справах, парламентських інтригах призводить до втрати перспективного бачення”, – наголошує аналітик.

За його словами, самоорганізація громадянського суспільства в Україні є абсолютно необхідною, „бо терористичний режим, що насувається, розчавить людей та всі їхні ініціативи, як це сталося в Білорусі”.

„Як відбуватиметься самоорганізація? Тільки способом реальної роботи, без будь-яких елементів імітації та політичного піару, на що хибує парламентська опозиція. Звісно, влада зробить усе, що їй під силу, аби не допустити процесу самоорганізації соціуму, зокрема і провокативними методами морально-психологічного розкладання”, – вважає Лосєв.

На його думку, громадянському суспільству конче „потрібно буде ізолювати провокаторів, які неминуче намагатимуться зруйнувати ці структури зсередини, а над усе тих, яких використовуватимуть «утемну», насамперед безвідповідальних інтелектуалів-«противсіхів», яких не цікавить ніщо, крім власного хворобливого его”.

„Щоправда, реальні завдання й репресії з боку режиму швидко здійснять люстрацію цих кадрів”, – прогнозує Лосєв.

Більше про це читайте в статті „Вершник поки що без голови” в №52 "Українського тижня".

схожі новини