Прес-релізи 2011-02-24 16:06

Стильні аксесуари Porsche для подорожей

Комфорт у дорозі

Штутгарт. Впродовж кількох десятиліть Porsche працює над зменшенням ваги -  незалежно від того, йдеться про розробку гоночних автомобілів чи серійних моделей. Аналогічний підхід був застосований під час створення алюмінієвих валіз AluFrame. Валізи трьох розмірів (42, 51 і 64 л) мають вагу від 4,3 до 4,9 кг. Алюмінієва рама, відшліфована вручну, забезпечує легкість та стійкість конструкції. З алюмінію також виготовлена телескопічна ручка валізи. Всередині валізи два регульовані відділення та окрема кишеня забезпечують речам порядок, а надійний замок TSAзахищає вміст валізи. Валізи AluFrameдоступні у  чорному кольорі "BasaltBlackMetallic", проте їх можна замовити і в інших кольорах: на вибір пропонуються 23 відтінки, в які фарбують кузови автомобілів Porsche, зокрема CarreraWhite, SpeedYellow, RubyRedMetallicтощо.

У такій же кольоровій гамі можна підібрати надлегкі валізи. Для створення цієї серії використано надлегкий полікарбонат – матеріал, що використовується для зменшення ваги моделей RSсерії GT.

Валіза об’ємом 26 л відповідає стандартам для ручної поклажі та важить лише 3,1 кг, в той час як збільшена версія об’ємом 74 л - 3,9 кг. Вартий уваги і той факт, що комплект валіз має розміри, які ідеально відповідають параметрам багажних відділень автомобілів Porsche.

Серія валіз CarfitPorscheDesignDriver'sSelection– вдалий вибір як для бізнес-подорожей, так і для відпочинку: вони виконані з  міцного нейлону у різних розмірах та мають алюмінієву раму для довготривалої експлуатації. У дизайні коліщаток валізи проведено паралель з дизайном коліс Porsche911 CarreraS. Серія Carfitскладається із практичних компаньйонів для подорожі – від класичної валізи та дорожньої сумки до валізи для одягу з трьома відділеннями, просторою зовнішньою кишенею та м’яким ременем на плече. 

У новій колекції можна знайти багато інших корисних та стильних речей: чашку з нержавіючої сталі, яка відповідає розмірам підстаканників в автомобілях Porsche, компактний світлодіодний ліхтарик, парасольку для двох тощо. А сонячного дня варто скористатися сонцезахисними окулярами у чотирьох різних оправах.

Придбати аксесуари Porsche DesignDriver'sSelectionможна в салонах офіційних дилерів Porscheв Україні.