Прес-релізи 12:29

Redmi буде незалежним брендом

Як стало відомо на початку року, що настав, а точніше сьогодні, компанія Xiaomi готує прес-конференцію в ході якої, прихильники бренду дізнаються про усі новини, прийняті рішення, досягнення і плани на майбутнє. Як очікується, головною новиною цього заходу повинна стати поява нового бренду, під назвою Redmi. Приблизно, ситуація в даному випадку розгортатиметься так само як і у відокремившогося від Huawei Honor.

Глава корпорації Xiaomi Лэй Цзюнь заявляє, що це рішення було прийняте для того, щоб розмежити лінійки Mi і Redmi. Нам всім відомо що в категорію Mi потрапляють в основному флагмани і преміальні пристрої, а Redmi, це вже узагальнена назва у Xiaomi для бюджетних і доступних гаджетів. Також однією з відмінностей Redmi і лінійки Mi є той факт, що представників першої категорії в основному купують і продають за допомогою онлайн-магазинів, а преміальним смартфонам належить роздрібна торгівля.

 

 

Приблизно така ж історія у свій час трапилась і з Honor. Не зважаючи на те що цей бренд використовує абсолютно ті ж технології що Huawei, у світі Honor позиціонується як самостійний бренд доступних китайських смартфонів.

 

Але розмови це не єдина мета відвідати прес-конференцію 10 січня. Як обіцяють представники Xiaomi, на цій зустрічі буде анонсована і перша модель смартфону бренду Redmi. Про те яка саме це буде модель, поки що невідомо. Якщо ознайомитися з асортиментом Xiaomi на сайті https://pn.com.ua/ct/1232/?fo=11214, то можна сказати, що логічним продовження став би анонс Redmi 7 Pro або Redmi Pro 2. Хоча експерти стверджують, що скоріш всього це буде все-таки "сімка", можливо навіть зі знаком +.

 

З достометних джерел вже встигла просочитися деяка інформація про те як виглядатиме новоспечений смартфон і про те, що за начинка буде у нього всередині. З чуток у нового гаджета з'явитися градиентальная забарвлення. Також зовнішніми відмінностями стане дактилоскопічний сканер на задній панелі і основна камера з двома модулями. На відміну від основної, 48-мегапіксельної камери,

фронтальна буде знаходитись не збоку, а по центру передньої панелі, у каплевидному вирізі. Оскільки 6,3-дюймовий дисплей буде затемнений, відшукати камеру буде не просто. Зважаючи на такий опис можна сказати, що в цілому новий смартфон вийде дуже схожим на Xiaomi Mi Play, єдине що зміниться, це логотип, з Mi на Redmi. Також під кришкою буде заховано батарею місткістю 3900 мАч. Поки інформації про характеристики первістка Redmi мало. Більш чітку картину ми зможемо спостерігати після 10 січня.