Прес-релізи 2019-10-04 15:02

Осінні Дні заощаджень УНІКА Життя в Райффазен Банку Аваль

З 3 по 31 жовтня 2019 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль пройдуть чергові Дні заощаджень УНІКА Життя. В період проведення Днів Заощаджень клієнти банку, які оформлять договір накопичувального страхування життя, отримають гарантований подарунок, а також візьмуть участь в розіграші головного призу - Apple iPaid.

У Дні заощаджень клієнти банку зможуть отримати індивідуальну консультацію про накопичувальне страхування життя і дізнатися про те, як:

  • забезпечити собі фінансовий захист і подбати про добробут своєї сім'ї;
  • накопичити на здійснення планів і забезпечити гідну освіту дитині;
  • отримати додаткову пенсію.

 

 

Для участі в акції, необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в одному з відділень Райффайзен Банку Аваль, задіяних в акції по всій Україні, і стати учасником розіграшу головного призу - Apple iPaid.

УМОВИ АКЦІЇ:

1. Період проведення: 03.10.2019 – 31.10.2019.

2. Мережа відділень Райффайзен Банку Аваль: в акції беруть участь 144 відділень банку по всій Україні.

3. Під головним призом мається на увазі покупка Apple iPaid за 1 грн.

4. Дата розіграшу головного призу: 02.12.2019. Переможець розіграшу визначається випадковою жеребкуванням за допомогою онлайн-сервісу https://www.random.org/lists/.

5. Процес проведення розіграшу записується на відео з подальшою публікацією на відповідній офіційній веб-сторінці Страхової компанії «УНІКА Життя».

6. Перелік відділень банку та графік проведення в них Днів заощаджень розміщений тут.

7. Дні заощаджень проходять на всій території України (за винятком АР Крим, а також населених пунктів Донецької і Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження).

 

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. 

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.

UNIQA - контакти для ЗМІ в Україні:
Олена Симончук
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua