Прес-релізи 2019-10-22 13:49

Престижний швейцарський бренд годинників Victorinox Swiss Army

Victorinox Swiss Army - надійна швейцарська годинникова компанія, вдало поєднує новаторство технологій, естетику моделей, що випускаються, і досконалість роботи точних механізмів.

Хронометри цього бренду виробляються для спортсменів, екстремалів, пілотів, дайверів і навіть бізнесменів. Годинники від Вікторінокс відрізняються практичністю і характерним стилем. Такі пристрої підійдуть людям, які не йдуть на компроміси, коли мова заходить про якість.

 

 

Біля витоків годинникової індустрії

З моменту свого народження і до цього дня, Victorinox Swiss Army невпинно розвивається, прагнучи випускати надійну продукцію. Свою діяльність компанія починала з виробництва ножів, які характеризувалися завидною міцністю. Батьком засновником даного бренду є Карл Ельзенер, який запустив виробничий процес в 1884 році.

Задовго до відкриття фабрик годинників Вікторінокс, юний Карл захоплювався всілякими виробами з металу, особливо це стосувалося ножів. Своє навчання він пройшов в мальовничому місті Ібах. Для підвищення навичок у виготовленні ріжучих знарядь, він побував у Франції і Німеччині. Приїхавши до себе на Батьківщину, Карл виявив що всі ножі для солдатів виробляються виключно в Німеччині. Такий стан справ послужив відкриттю першої майстерні Victorinox.

 

 

Випуск ножів для армії перетворив маленьку компанію в величезну корпорацію. Екіпірування солдат постійно модифікувалося. У 1884 році на озброєння надходять нові гвинтівки, які потребували дуже частого замащення і чищення, для цього була потрібна викрутка. Солдатські пайки стали доповнюватися різноманітними консервами, які неможливо було відкрити без ключа. Військова форма затягувалася ременем, для якого, іноді, було потрібне шило. Звичайно ж, перераховані інструменти солдат завжди носив з собою. Помітивши це, Карл Ельзенер винаходить на той момент унікальний складаний ніж, який поєднує не тільки гостре лезо, але і всі перераховані вище аксесуари.

Лише в 1989 році, Збройні сили Швейцарії звертаються в компанію з неординарним замовленням про виробництво чоловічих годинників Вікторінокс. Першою лінійкою даного бренду були хронометри для професійних службовців армії.

Розвиток і успіх

Військові годинники стали популярні не тільки в Швейцарії, але і за її межами. На початковому етапі виробництва, величезна кількість заявок на виготовлення надійшла з США.

1999 рік ознаменувався приголомшливим попитом на годинну продукцію, тому приймається рішення про відкриття в Бонфолі компанії Victorinox Watch SA. На неї поклали функцію виключного виготовлення пристроїв, що показують точний час. Величезний ріст продажів по всьому світу спонукав керівництво до створення ще однієї фабриці в Поррентрі.

 

 

У 2005 році Victorinox Swiss Army представляє годинник з унікальною системою освітлення.
2009 рік не пройшов даремно, оскільки компанія випускає модельний ряд пристроїв присвячених 125-річному ювілею. Примірники лімітованої серії змогли прикувати увагу багатьох поціновувачів красивих і точних аксесуарів. Infantry Vintage Limited Edition назвали серією, що поєднує вишуканість і непохитну міць.

 

 

Ким зараз є бренд

Сьогодні компанію очолює Карл Ельзенер і його син Карл Ельзенер-молодший. Під їх керівництвом задіяно більше 1000 працівників. Щорічно випускається більше 25 млн. Якісних ножів, що реалізуються в 100 країнах світу. Фірмові магазини знаходяться в Лондоні, Нью-Йорку, Женеві і Токіо.