Прес-релізи 2020-05-15 14:51

Шкода від кальяну

В цій статті ми розповімо чим шкідливий кальян. Обговоримо поширені міфи та об'єктивні факти

У мережі існує дуже багато різних думок та дискусій щодо шкоди кальяну для здоров'я курця. Але медичні дослідження є найдостовірнішим джерелом інформації. Так, фахівці стверджують, що для безпечного куріння важлива помірність, як і в усьому. Звичайно, куріння не зовсім корисне, але в порівнянні з іншими варіантами, шкідливих компонентів в кальяні все ж менше. Який негативний вплив має процес куріння кальяну і як з ним впоратися? Тему розкриють досвідчені фахівці інтернет-магазину "St-market".

 

Який негативний вплив має куріння кальяну?

 

Для всіх варіантів куріння, в незалежності від того кальян це або цигарки, головна небезпека криється в нікотині. Він має такі негативні впливи:

 

Звичка якщо постійно утримувати рівень нікотину в організмі, а потім не поповнювати його, людина відчуває дискомфорт та потребу в цій речовині. Так і утворюється звикання. Краще поступово зменшувати дозу або не застосовувати кальян занадто часто.

Порушення кровообігу при великій кількості нікотину кров починає погано циркулювати, відчувається головний біль, слабкість, втрата чутливості.

 

Для зменшення впливу нікотину, важливо контролювати частоту куріння. Щоб виключити ризики, краще використовувати курильний прилад лише раз на тиждень. Якщо ви вирішили купити кальян у Києві, пам'ятайте, що мити кальян потрібно після кожного куріння.

 

Чим кальян кращий за цигарки?

 

Куріння кальяну більш безпечний і менш шкідливий варіант проведення часу, ніж викурювання цигарок. Головні причини:

• Фільтрація потоку диму за допомогою води виводить частину шкідливих компонентів;

• Виключено шкідливі канцерогени. Адже тютюнова суміш відкрито не торкатється вогню, створюючи продукт горіння;

•До організму не потрапляє папір, який при згорянні виділяє багато негативних речовин;

• Дим від кальяну приємніший і ароматніший, ніж від цигарок.

 

Так, будь-який процес куріння не може приносити користь і має свій вплив. Але при нечастому курінні кальяну, ризики негативного впливу на організм зовсім мінімальні.

Фахівці рекомендують:

• Вибирати спеціальні тютюнові суміші з низьким відсотком вмісту нікотину;

• Ретельно доглядати за приладом, виключаючи нальоти на стінках шахти та шлангу. При змішуванні  запахів покурів, використовувати персональний мундштук або одноразовий варіант у закладах;

• Не заливати спиртні напої у колбу та не вживати їх у процесі куріння.