VIP-хроніки 2014-02-23 10:57 Бурлакова Валерія

Діти регіоналів

Чим живуть нащадки регионалів

Кажуть, яблуко від яблуні недалеко падає. Але життя доводить інше. Діти регіоналів, людей, які переконують українців у тому, що наш шлях – якнайближче до Росії, сьогодні живуть у реальності, відмінній від буднів батьків. Частина з них просто розважається в київських і не тільки клубах. Мабуть, сподіваються, що їхнє веселе життя не скасує ані ЄС, ані Митний союз. Категорія друга, доволі численна, теж живе звичним для них життям. Тільки не в Костромі, а за кордоном. У Європі. Категорія третя підтримує Майдан. І лише одиниці агітують за Партію регіонів, демонструючи «глибоке» розуміння політичних та економічних процесів, що відбуваються в Україні.

Філософія та качечки

Судячи зі сторінки у соцмережі, найактуальніша новина в житті Антона Пригодського, сина нардепа з тим самим прізвищем, – новий альбом Juicy J «Stay Trippy». Хлопець, який раніше здобував у швейцарській школі Institut auf dem Rosenberg (вартість навчання – від $80 тис. за рік), нині, здається, вдома. Тішить друзів світлинами зі столичних клубів.

У тій самій реальності перебуває і донька регіонала Віталія Борта Яна. Важко повірити, що дівчина, яка фотографується з губами «качечкою», ділиться відео Comedy Club і слухає російського репера Ґуфа, – студентка філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Але дива трапляються – маємо доказ.

Донька члена ПР Михайла Мироненка Олена нині відпочиває десь серед пальм. Майже постійно, судячи зі світлин у соцмережах, робить це й 16-річна донька регіонала Володимира Струка – нещодавно політик «прославився» тим, що під час засідання ВР вдарив у сонячне сплетіння Лесю Оробець. Білявка Каміла Струк викладає фото з Дубаїв, Таїланду... і, певна річ, з ліжка, де вона позує в білизні. Не відстає від неї і її сестра Каріна, чиї світлини в купальниках з відпочинку в Туреччині прикрашають соціальні мережі..

Дехто проводить час іще веселіше. Так, за інформацією українських ЗМІ, 25 січня паті в п’ятизірковому готелі «Інтерконтиненталь», що неподалік Майдану, яке обійшлося в мільйони доларів, влаштував для своєї доньки Тетяни Терехової (дівчина має прізвище матері) регіонал Андрій Деркач. На весіллі Тетяни  виступали Філіпп Кіркоров, Анна Сєдокова, Ані Лорак. Вів церемонію росіянин Андрєй Малахов. Чоловіком Тетяни став син колишнього спікера ВР Володимира Литвина Іван.

Від навчання до громадянства

Один із тих, кому непогано живеться на прогнилому Заході, – син радника Азарова Володимира Макеєнка, теж Володимир. Володя досі в Женеві. Вебстерському університеті. Рік навчання там коштує щонайменше 34 тис. швейцарських франків ($36,5 тис.).

Освіту за кордоном обрала й донька донецького губернатора Ольга Шишацька, вступивши до університету в англійському Сассексі. Відомо, що в Британії, зокрема Лондоні, навчається й син керівника Головного управління благоустрою міста Донецька Костянтина Савінова, з нагоди 20-го дня народження якого люблячий тато й місцевий депутат-регіонал Олексій Прозоров переспівали хіт Лєпса та Тіматі «Я уеду жить в Лондон». Відео стало подарунком синові.

У Європі й діти регіонала Олега Царьова, відомого своїми українофобськими висловлюваннями та послідовною боротьбою проти підписання Україною Угоди з ЄС. Як зазначено на сторінці сина провладного нардепа Максима у Facebook, освіту він здобуває в Даремському університеті (Британія). 14-річна Ольга вказала, що вчиться в шотландській школі Гордонстоун.

Подвійне громадянство своєї доньки – українське та швейцарське – днями довелося пояснювати регіоналу Володимирові Вечерку. Коментуючи заборонену в Україні наявність двох паспортів, він запевнив, що дитину «просто не позбавили українського громадянства», коли вона здобула швейцарське.

Її вибір

Ще на початку грудня «страшне зізнання» просто на сесії зробив один із депутатів з фракції ПР Закарпатської обласної ради. «Моя донька зараз у Києві на Майдані. Це її вибір, і я їй не можу заборонити», – процитували слова народного обранця тамтешні ЗМІ.

Як виявилося, дівчина там не сама. Середній син колишнього макіївського пожежника, а нині нардепа від Партії регіонів Леоніда Клімова Олексій повним ходом репостить революційні новини. Це на його сторінці можна побачити порівняння корупції в Україні та Франції на прикладі вартості будівництва моста, кумедні відео з антимайдану.

Відвідує революційні події син кримського регіонала Сергія Трачука Володимир. У соцмережі 15-річний хлопець викладає світлини на тлі київських барикад. Крім того, підліток коментує ситуацію на прохання журналістів. «Людям просто надоел этот беспредел, который делает наша власть, у них уже не остается выхода», – визнає він причини протесту.

Влада нечесна, але постійна

Відвертий противник Майда­ну – син регіонала Євгена Балицького Олександр. Або ж, як він сам себе називає, Саньочєгг. Тих, хто вийшов на вулиці Києва, Балицький-молодший лагідно називає «євроінтеграстами».

«Євроінтеграстів» Саньочєгг не підтримує з цілої низки причин. Перша – не воліти потрапити у Європу, а будувати Європу «СДЕСЬ». «Украина не будет такой европой НИКОГДА!! как то говорилось уже – Мы не должны стремиться в европу, мы должны строить ее СДЕСЬ!!! А народ у нас, как стадо, конфетку увидели и все как один пошли за ней», – розмірковує син видатного політика (орфографію збережено).
Бачить він і економічні причини відмови від європейського курсу. «Только что бы поменять рельсы на европейский стандарт надо потратить 24 млрд евро, вдумайтесь, 24 млрд евро, это половина бюджета страны, а это, между прочем, является европейским требованием, так же и то что коммунальные налоги должны подняться на 80% что бы европа имела гарантии».

«Взять Россию, у них тоже власть не особо честная, но она у них постоянная, – резонно зауважує молодий чоловік. – В стране есть стабильность, а у нас народ выходит, и бастует, вы что действительно идиоты???». Наостанок добиває: «Как человек работающий например в шахте может что то понимать в политике? более того доказывать свое мнение политикам, людям которые не один год живут в этом…»
Видається так, ніби батьківщина матері – Росія – неабияк принаджує опонента протестних акцій. Не тільки тому, що влада там така, як треба, «не особо честная, но постоянная», а й тому, що там є газ. Щастя поряд. Проблема одна: навряд чи Саньочєгг зможе скласти обов’яз­ковий для охочих здобути громадянство РФ іспит із російської мови. Доведеться, хоч як прикро, лишатися «СДЕСЬ». Серед ідіотів.