ut.net.ua 2008-04-25 00:00

Грузія vs Росія: ситуація загострюється

Справа в тому, що Грузія не визнала самопроголошення незалежності Абхазії і до цього часу вважає її своєю територією

 

  
Набирає обертів конфлікт із приводу грузинського безпілотного літака, збитого над територією Абхазії. У Тбілісі заявляють, що його знищили російські воєнно-повітряні сили. Росіяни стверджують, що не мають до цього жодного стосунку. Абхазька сторона заявляє – літак збили їхні військові. На оприлюдненій Грузією відеозйомці, зробленій начебто камерою збитого літака, видно, що ракету в нього випустив винищувач МіГ. Таких літаків немає на озброєнні ні у грузинів, ні в абхазців. Є тільки у росіян. Грузія звернулась до ООН із проханням розслідувати обставини інциденту.
 
– Бойовий літак Російської Федерації бомбить грузинську територію — здійснює акт агресії, порушуючи кордони та загрожуючи безпеці грузинського народу. Це недружній і неприйнятний акт, який зневажає положення міжнародного права, – заявив президент Грузії Михаїл Саакашвілі.
 
Справа в тому, що Грузія не визнала самопроголошення незалежності Абхазії і до цього часу вважає її своєю територією. Росія ж поводиться так, начебто Абхазія – уже її частина. До того ж, це вже не вперше винищувачі РФ перелітають грузинський кордон.

схожі публiкацii

Новини RedTram

Loading...