ut.net.ua 2009-03-13 00:00 Лузер Антон

Цікаві досліди

Суддя, який жив на даху, та інші незвичайні істоти

 

Неймовірні відкриття зробили українці у перші весняні дні. Наприклад, якщо раптом на ваш автомобіль упала шафа, це означає, що вас хочуть убити. Такого висновку дійшов київський юрист Василь Мірошниченко, коментуючи сплеск агресії мешканців столиці до засобів пересування. Медичний факт: навесні у людей загострюються душевні розлади. І це настільки поширена проблема, що з нею зіткнулися навіть елітні підрозділи Служби безпеки України.
 
Фахівці СБУ зробили дивовижне відкриття: виявляється, українські судді схильні до рідкісного сезонного розладу, який слід назвати синдромом Кар­л­­сона: вони видираються жити на дахи. Першою жертвою цього незвичайного недугу став відомий львівський служитель Феміди Ігор Зварич, герой аматорських порнофільмів Генпрокуратури. Щоб дістати хворого з даху, довелося залучити спец­­загін «Аль­­­­фа» і пожежну драбину. «Спротиву він не чинив, був напружений і дуже наляканий», – пише газета «Ком­­мер­­сантъ-Ук­ра­­­и­­на» з посиланням на учасників операції з відлову рідкісного екземпляра.
 
Сам Ігор Зварич свою поведінку пояснює тим, що його буцімто викрали синьо-блакитні чоловічки. «Вони були вдягнені у камуфляж синьо-блакитного кольору, – передає слова піддослідного газета «Сегодня». – Мене прикули наручниками до металевих ґрат, били по голові, зв’язали ноги, вимагали $3 млн, а 8 березня викинули під Львовом». Також він додав, що членів його родини синьо-блакитні чоловічки «опромінювали психотропною зброєю».
 
Унікальність випадку судді Зварича збентежила навіть законодавців. «Помістити затриманого у спеціальну камеру, де він міг би перебувати під постійним контролем!» – вимагає депутат Верховної Ради від Партії регіонів Сергій Ківалов. Вочевидь, парламентарій побоюється, що Ігор Зварич заразний.
 
Лікарі радять: щоб самому не занедужати на якийсь весняний душевний розлад, слід добре харчуватися (адже весна – період авітамінозу), більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі й почуватися щасливим. А найбільше щастя, як відомо, можна знайти лише у коханні.
 
У пошуку своєї другої половинки не слід покладатися на архаїчні методи: компліменти, квіти, шампанське, шоколад. Потрібно використовувати останні наукові досягнення, інакше вам не домогтися взаємності, унаслідок чого ви станете глибоко нещасним, як Зварич. А сучасні дослідження спростовують стереотип, що хлопець перед побаченням має ретельно помитися, надушитися та причепуритися. Насправді жінкам більше подобається запах не Kenzo, а свіжого поту; щоб мати успіх у прекрасної статі, треба бути брутальним, неголеним і трохи розхристаним. Як, наприклад, російський секс-символ Анатолій Вассерман.
 
Цю теорію підтверджують дослідження, проведені на вітчизняних теренах. Як експеримент до прем’єр-мініст­­ра Юлії Тимошенко підпустили заступника голови СБУ Валерія Хорошковського, якого через ду­­же прискіпливе ставлення до власної зовнішності українські метросексуали назвали своїм флагманом. Його поява викликала у першої красуні української політики огиду. Вона назвала його «напомадженою істотою з манікюром, педикюром та бріоліном на волоссі». «Якщо Юлії Володимирівні подобаються немиті, брудні, з довгими нігтями чоловіки, то я у цьому сенсі їй нічим допомогти не можу», – засмутився Хорошковський, плюнув на все і полетів до Швейцарії. Кажуть, там жінки менш вибагливі, ніж в українському уряді.
 
Тож головне у сезон загострення душевних недомагань – не стримувати свій потяг до кохання. Відшили – шукайте іншу (іншого). Не замикайтеся в собі. Стримувати прекрасні пориви шкідливо, понад те, це може закінчитися украй сумно. Підтвердженням цього є трагедія, що сталася у селі Горностаївка Ленінського району Криму: бик затоптав пастуха, який не пускав тваринку на «побачення» до корівок.