Суспільство 2019-04-10 11:43

Кияни влаштували пробіжку зі сміттєвими пакетами

У суботу, 6 квітня, кілька десятків активістів прибирали у столичному парку «Нивки» незвичним способом. Активісти зібралися на спеціальне тренування у стилі плогінг, що означає збирання сміття під час пробіжки.
До акції також длучилися блогери - організатори фестивалю ВідеоЖара, соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя. Усі разом приєдналися до популярного екологічного челенджу #trashtag.

Учасники акції провели розминку, отримали інструктаж від тренера і ініціатора акції Олени Ханчанової, і далі побігли парком, аби очистити його. За півтори години зібрали майже 40 пакетів сміття.
 
 


«Дуже важливо займатися плогінгом правильно. Обов’язково це потрібно робити в рукавичках, не піднімати підозрілі та гострі предмети, щоб не наражатися на небезпеку. А ще при можливості варто сміття одразу сортувати і переміщати до відповідних баків, чи здавати на переробку»,– розповідає Олена Ханчанова.  
 
 


Плогінг – популярний тренд за кордоном, який минулого року дістався й України. Одним із ініціаторів масового руху плогінгу став оргкомітет щорічного спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами». Активісти регулярно проводять зустрічі у стилі плогінг, пропагуючи здоровий спосіб життя з користю для екології.
 
 
 

«Хочеться, аби усі українці були свідомими і взагалі не смітили ні в парках, ні на вулицях, відповідально ставилися до сортування і переробки відходів.  Це головний заклик нашого заходу. А поки наше місто забруднене, допомагаємо його очистити у такий веселий спосіб, як біг», - говорить керівник 27-го «Пробігу під каштанами», учасниця акції Галина Філімонова. 
 
 


Організатори закликають киян долучатися до наступних тренувань в стилі плогінг. Новини щодо дати і місця з’являтимуться на сторінці Пробігу у Facebook.
 
Більше фото на сторінці. Автор усіх знімків - Інна Загорулько.

Організаторами 27-го "Пробігу під каштанами" традиційно виступають Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA» та Київська міська державна адміністрація.

Офіційний автомобільний партнер – компанія «Віннер Груп Україна»
Офіційний техно-партнер – Eldorado.
Партнер «Дитячого Пробігу» – бренд «Сир&Стік» від ТМ Ферма.

__
27-й "Пробіг під каштанами"
26 травня 2019, Київ
#probig27 #probeg27
#біжузарадималенькихсердець

на правах реклами