Політика 2019-04-12 12:48 Андрій Петринський

"Іспанський сором". Реакція соцмереж на першу публічну розмову Порошенка та Зеленського

Тиждень.ua зібрав реакцію соціальних мереж на скандальні "дебати" у прямому ефірі двох кандидатів у президенти.

Увечері 11 квітня президент України Петро Порошенко несподівано з’явився в прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі олігарха Ігоря Коломоськойого "1+1" і запропонував своєму конкуренту на президентських перегонах Володимиру Зеленському прибути до студії телеканалу для початку дебатів. У відповідь Зеленський включився в ефірі телефоном і повідомив, що перебуває у Франції та не може "поговорити по відео".

 

Під час першої публічної розмови двох кандидатів у президенти Зеленський грубо дорікнув Порошенкові, що той запрошує його до студії телеканалу, хоча, начебто, знає що шоумен відсутній у Київі. Також Зеленський попросив називати його Володимиром Олександровичом, а не бидлом і наркоманом, і знову заявив, що чекає чинного президента для проведення дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

 

У відповідь Порошенко запевнив, що не цікавиться пересуваннями Зеленського і нагадав, що у нього в п’ятницю теж зустріч у Парижі. Він зауважив, що в четвер команді шоумена було повідомлено, що 14 квітня, коли "ще можна проводити дебати", він чекає опонента на "Олімпійському".

 

Загалом під час діалогу, який тривав близько шести хвилин, Зеленський поводився по-хамському і неодноразово перебивав чинного президента, зникав з ефіру, а в кінці бурхливої розмови кинув слухавку. Водночас Порошенко бачився у рази достойніше.

 

 

 

Зауважимо, що гендиректор телекомпанії "1+1" Олександр Ткаченко заявив, що подасть на Порошенка до суду після його візиту на програму "Право на владу".

 

Після ефіру соціальні мережі просто вибухнули у відповідь на непростий діалог двох кандидатів у президенти. Тиждень.ua зібрав реакцію користувачів Facebook і Twitter.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

&