ut.net.ua 2008-01-25 00:00 Зікора Антон

Щастя є!

Валентина і Віталій, які навіть не чекали, що серед гостей переважатимуть журналісти, проштовхувалися крізь натовп

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Говорячи про зовнішнє враження, яке справляє новоспечена подружня vip-пара – Валентина Семенюк та Віталій Самсоненко, варто зазначити, що вони органічно виглядали би в переході біля станції «Театральна» столичного метро. Там щовечора збираються вже не юні, але завжди енергійні та веселі дядьки і тітки, які бадьоро танцюють під звуки бубна. Семенюк і Самсоненко, які з’явилися перед журналістами 19 січня біля Печерського РАГСу, відрізнялися від цих людей лише зовнішнім антуражем – розкішним одягом і дорогими автомобілями. Іншим вони цілком нагадували публіку з переходу: такі ж радісні та веселі. 

Коли машина, у якій їхала голова Фонду державного майна України (ФДМУ), зупинилася біля РАГСу, високий сухорлявий наречений галантно відчинив двері й подав нареченій руку. На ній була біла сукня, на ньому – блакитна сорочка, а широка кістка нареченої видавала в ній потомствену українську селянку. Валентина і Віталій, які навіть не чекали, що серед гостей переважатимуть журналісти, проштовхувалися крізь натовп. Це було непросто: будинок Печерського РАГСу, який знаходиться в кількох квартирах звичайного будинку, виявився затісним для такої грандіозної події. «Молодята» хоч і світилися непідробної радістю, але були явно розгублені. Тим паче працівники установи чомусь вирішили водити Семенюк та Самсоненка різними кімнатами, і наприкінці ті заблудилися так, що забули, де залишили свої шуби.
 
Сусіди із під’їзду
 
У РАГС почали заходити родичі та друзі наречених, з’явилися якісь пергідролеві блондинки, які явно щойно вийшли з солярію, із лискучими губами. Вони швидко організували стіл з цукерками та шампанським «Принц Генрі». Цей гламурний атрибут ще більше віддалив vip-пару від народу із «Театральної», де п’ють переважно самогон. Утім, самогон у Семенюк і Самсоненка також був, але пізніше. Тим часом журналісти почали гадати, на приватизації якого об’єкту познайомилися Віталій і Валентина. Проте невдовзі хтось нагадав, що «молодята» познайомилися на сходовому майданчику. Офіс Віталія був розташований поряд із квартирою Валентини. А кореспондент Тижня поспілкувався із матір’ю Самсоненка Галиною Опанасівною, яка повідомила, що її син не мільйонер.
 
Друга частина цієї опери всеукраїнського масштабу відбулася у Теплому храмі Києво-Печерської лаври. «Молодята» прибули до вінчання за 15 хвилин години, на яку було призначено таїнство. Цього разу наречений був одягнений у білу сорочку, наречена – у прозору сукню, прикрашену бісером. За молодими стояли син Самсоненко Володимир і донька Семенюк Людмила.
«Наші діти – кращі свідки», – сказала про них молода.
 
Мельниченко без мікрофону
 
Усе добре, але vip-пару очікував не дуже приємний сюрприз: двері храму довго не відкривалися. Було досить тепло, однак півгодинне очікування у весільних костюмах давалося не просто. «Молодята» стали підмерзати. Їхні друзі накинули на молодих свої шуби. Проте ті одразу замінили їх на свій одяг. Саме тоді в натовпі з'явився майор Мельниченко, він був без мікрофону, але з букетом орхідей. Викривач Президента Кучми сказав, що сам вибирав квіти і сам зробив орнамент.
 
Товплячись, “молодята” стали розмовляти з журналістами. Але оскільки усе було у принципі сказано, заговорили про їжу. Семенюк повідомила, що найбільше любить холодець і картоплю з грибами, також наречена робить свій самогон, який «парочка» пила сьогодні вночі. Заява голови ФДМУ про те, що ЗМІ мають частіше показувати життєстверджувальні сюжети, ось такі, як цей, а не бійки, додало ситуації душевності.
 
«Усе слід робити по-божому», – сказала наречена.
 
Нарешті двері храму відкрилися, і вся процесія зайшла всередину. Отець Павло повідомив, що Валентина і Віталій вільні від попередніх шлюбів. Саме вінчання відбувалося під безперервні клацання фотокамер, а закінчилося польотом голубів, яких «молодята» випустили, виходячи з храму. Птахів їм принесли в коробці з-під вівсяного печива. Так і закінчилася офіційна частина, після якого обвінчані вирушили до Кришталевого залу готелю «Київ», де приймали вітання найближчих родичів і нечисленних товаришів по партії. Наречені хотіли відсвяткувати медовий місяць на Мальдівах, але, на жаль, поїздку довелося відкласти до кращих часів, бо Валентина Семенюк (вже Самсоненко) звільняється з посади голови ФДМУ, а ця процедура вимагає її присутності в України.
 [137][138]
 
ЗІРКОВА НАРЕЧЕНА

 Валентина Семенюк
Народилася 4 червня 1957 року у селі Заріччя Ружинського району Житомирської області. У 1982 році закінчила Житомирський сільськогосподарський інститут за фахом економіст-організатор, 1999 року – Харківську національну юридичну академію. Працювала в радянських органах управління.
Семенюк – народний депутат трьох скликань: 1994, 1998 і 2002 років, заслужений економіст України, секретар політради Соціалістичної партії. Стала відомою на всю Україну 9 березня 2001 року, коли її побили під час заворушень біля пам'ятника Тарасу Шевченку. За однієї версією, це були міліціонери, за іншої – переодягнені хулігани, після чого Валентина Петрівна провела якийсь час у лікарні. Чуток про бізнес народного депутата Семенюк немає.

 
СОЛІДНИЙ НАРЕЧЕНИЙ

 Віталій Самсоненко
Народився у 1950 році. У пресі з’явилися повідомлення, що його статок – біля 40 млн. доларів. З його ім’ям пов’язують діяльність таких фірм, як «Лідер-Кредит» й «Експрес-Кредит», що займаються страхуванням й наданням кредитів. Самсоненка вважають людиною, близькою до Віктора Тігіпка і вважають співвласником «Страхового дому «Самсон». Проте нещодавно засновники Київського страхового брокерського дому (СБД) «Самсон» звільнили його з посади генерального директора. Однак і досі Самсоненко залишається не бідною людиною.