Майже серйозно 2011-11-24 15:27 Тиждень

«Йолка-палка» та кийки

Комедія «анти-Майдану» стала не просто черговим свідченням боягузтва режиму, а черговим доказом його кумедності

Хтось із класиків казав, що жоден тиран не може довго всидіти на багнетах. Бо сідницям боляче. Віктор Янукович, як і чимало інших авторитарних президентів новітньої доби, намагається всидіти на чомусь м’якшому. Здавалося б, цим «м’якшим» судилося бути міліцейським кийкам і залізним парканам, котрими «невідомо хто» заздалегідь огороджує території Києва, де можуть відбутися будь-які акції протесту.

Але не все так просто! Традицій треба дотримуватися, тим паче в авторитарних системах державного устрою. Роль «багнетів» цілком можуть відіграти голки «йолок». Ставити новорічну ялинку на головній площі столиці почали з десятикратним запасом часу – за 40 днів, тоді як самі комунальники стверджують, що на це потрібно 7–9 годин. Увесь майдан Незалежності при цьому вже за традицією обнесли залізним парканом.

Відтак комедія «анти-Майдану» стала не просто черговим свідченням боягузтва режиму, а черговим доказом його кумедності. 22 листопада Віктор Янукович офіційно привітав українців із Днем Свободи, тобто з річницею Майдану.

Читайте також: День Свободи святкували з конвоєм і під ялинкою