VIP-хроніки 2012-12-13 13:59

Чи потягне Повалій на парламентську примадонну?

Перший день роботи "золотого голосу України" у Верховній раді, безперечно ввійде в історію українського парламентаризму. Як мінімум через те, що "голос" зламав собі нігтя.

Таїсія Повалій, яка з легкої руки колег-регіоналів стала народним депутатом, має шанс стати найбільш анекдотичним персонажом країни. Перевершивши навіть такого безальтернативного коміка, як нині діючий президент. Якби зірка сцени так часто не вдавалась до пластичних операцій і залишила на собі, і в собі, хоч кілька зморшок, можливо все було б не так весело. Але... Маємо, що маємо.

 

Повалій безперечна примадонна парламенту. На її фоні, всі ті 10% депутатів жіночої статі, просто нервово курять в туалеті. Такого шарму і безпосередності якими наділив Всевишній "золоту Таю" немає ні у кого з них. Тая затьмила навіть гарну, "як сонце" блондинку Ганю Герман. Але найцікавіше ще попереду...

Ще донедавна Тая не знала, де є в Києві Верховна рада. ЇЇ їй показав чоловік Ігор. І добре зробив, бо куди б народна обраниця їздила на роботу?

Аби з Таїсії повалій в парламенті була хоч якась користь, їй видали цілу торбу пізнавальної літератури...?

Місце на гальорці, яка виділили зірці колеги, її повністю влаштовує. Ще б пак... Такий собі затишний куточок для поцілунків

Там, де сидить Повалій, люблять збиратися "вершки" парламенту, а це гарна нагода завести потрібні знайомства...

А ще пофліртувати і посушити гарні білесенькі зуби...

Чоловікам Тая завжди подобалась. А тепер, коли стала примадонною парламенту, від неї не можливо відірвати очей... 

І звідки ж така краса береться?

Краса неземна...