VIP-хроніки 2012-12-17 15:06

Родина Януковичів у живописі, скульптурі та графіті

Великі особистості завжди надихають митців. Годі й казати про таких великих, як Віктор Федорович Янукович. Його велич здатна здійняти цілий шквал творчого натхнення.

І це не порожні слова. На підтвердження маємо купу геніальних творінь українських митців. І не лише українських. Образ президента обіграють і в живописі, і у скульптурі, і, звичайно, в рекламі.

Певна річ, є більш вдалі творчі знахідки і менш вдалі. Але це лише початок. Невдовзі нашому улюбленому президентові присвячуватимуть цілі виставки та мистецькі форуми, а в коханні зізнаватимуться йому не лишень на паркані.

 

 

Що приємно, віднедавна неабиякий інтерес у митців викликає і друга половинка Віктора Федоровича, його дружина Людмила, яку він ретельно приховує від недоброзичливців. Один талановитий художник із Донеччини написав її портрет, де втілив усі найкращі людські риси і сподівання електорату, назвавши портрет «Християнка». Цілком імовірно, що надихнула митця якраз безмежна набожність дружини Віктора Федоровича, що не втомлюється молитись і бити поклони, навіть перебуваючи в статусі першої леді країни під пильним оком численних охоронців.

 

Новини RedTram

Loading...