VIP-хроніки 2013-02-06 10:40

Син Януковича хоче "осідлати" Ferrari і прославити Україну

Невдовзі Україна може отримати свого власного іментитого гонщика. Син президента Віктор Вікторович Янукович в ексклюзивному коментарі VIP-хронікам зізнався, що мріє осідлати легендарну Ferrari і захистити український прапор на міжнародних змаганнях.

Поки що, Віктор Вікторович гасає по бездоріжжю: буксує в болоті, грузне в пісках і витоптує заповідники, але, близький той час коли його ім'я писатимуть у списку чемпіонів Ferrari золотими буквами. Якщо пощастить звичайно.

 


5 лютого, Віктор Вікторович в якості почесного Президента команди Ferrari, після прес-конференції присвяченій підготовці до сезону 2013 на питання VIP-хронік чи не хоче він сам спробувати себе в якості пілота Ferrari і взяти участь в змаганнях, сказав: "Я їздив, брав участь у двох тренуваннях. Але, я можу сказати, що я новачок в кільці. Для мене це було відкриття. Тобто є своя філософія. Я, як ви знаєте, все більше трофі-рейди, раллі-рейди. Вже другий рік проїхав в раллі-рейдах. Щось добився. Другий в класі за рік. В принципі, претендував на перше місце, але, як то кажуть, ніхто не застрахований. На останньому етапі підвела техніка. Це просто різна філософія. Перебуваючи в спорті не один день, розумієш, що багато досвіду не буває і черпаєш досвід з різних категорій".

 

 

Віктор Вікторович цікавий співрозмовник. Як і його тато президент, говорить неквапливо, вдумливо, з тривалими паузами, виважуючи кожне слово. "Я розумію, що чудес не буває і для того, щоб брати участь в змаганнях, треба серйозно готуватися. А що стосується міжнародних змагань, я до цього відношусь з особливою відповідальністю та трепетом. Якщо чесно, виїжджати без підготовки ради того, щоб проїхати і не показати результат, я не можу собі цього дозволити. Я буду їхати за свою країну, а значить я повинен показати результат. Але, на жаль, ми всі живемо в суєтному світі, у якому найбільший дефіцит - це час. Ну надіюсь, що в мене в житті вийде цим зайнятися. Звичайно, що я маю таке бажання проїхати десь поруч з хлопцями. Не тільки повболівати, а й захищати український прапор за кордоном", - поділився мріями Віктор Янкович-молодший.

 

 

Але я дуже радий результатами за 2012. Я радий, що нас в хорошому сенсі бояться, як суперників на бойових трасах. Я вважаю, що хлопці показали максимум за цей рік, при відсутності хорошої тренувальної бази в Україні", - сказав він.

 


Віктор Вікторович знає про що каже, він на Ferrari не новачок. Відвідав чи не всі змагання за 2012 рік, у яких брала участь українська команда і вболівав там по-справжньому. Переживав, радів і хвилювався. І щоб тримати себе в формі обов'язково у всі поїздки брав із собою кохану дружину, яка також, від всього серця, вболівала за українських гонщиків.

 

Віктор Вікторович зі своєю половинкою намагається не розлучатись навіть на змаганнях  Ferrari. Оля Янукович поруч із чоловіком вболіває за українську команду.

Дружина Януковича-молодшого Оля (праворуч) поруч зі стильною подругою


На кінець прес-конференції молодший Янукович пообіцяв, що незабаром в Україні буде збудовано сучасну трасу світового рівня, щоб українці могли тренуватися і готуватися до змагань на українській землі. Будемо сподіватися, що свої обіцянки він виконає, як виконав свої обіцянки і його батько ставши президентом.

 


"Подібними вчинками і повинна прославлятись Україна. Сказав на завершення Віктор Вікторович Янукович. Показувати, що ми відкриті і талановиті..."

Золоті слова Віктор Вікторович. Золоті слова!

 

Лілія Подкопаєва також шанувальниця гонок Ferrari

Світлини прес-служби Ferrari Team Ukraine

схожі публiкацii