VIP-хроніки 2013-02-21 12:39

Дві біди: клімат і «папєрєднікі»

Одна річ – вирушати раз на рік у показушний похід на ринок і бачити там дешеві капусту й картоплю, інша –їздити щодня київськими вулицями, хай навіть і центральними, хай навіть на представницькому авто.

Микола Азаров, як і мільйони співвітчизників, вочевидь відчув на собі «пакращення» українських автошляхів і, як належить чиновнику такого рангу, швидко знайшов винних. Прем’єр не був оригінальний у висновках і вкотре звинуватив «папєрєдніків», які, мовляв, у напрямку ремонту й будівництва шляхів не зробили й однієї десятої з того, що вдалося його урядові за три роки. Допоміг Миколі Яновичу в пошуку крайніх іще й інший фахівець – Віктор Янукович-молодший.

Читайте також: Чорна діра: де криється головна причина українського бездоріжжя

Син президента, відомий своєю компетентністю у високих технологіях і кінематографі, пристрасний підкорювач бездоріжжя, знайшов не менш оригінальне пояснення: «Дороги зійшли разом зі снігом», – тому що в Україні змінився клімат, перетворився на різко континентальний. На відміну від свого старшого товариша Миколи Азарова, який повторює одні й ті самі мантри вже три роки поспіль, Янукович-молодший – у тренді: звинувачувати в усьому зміни клімату – дуже модно, а головне, таке пояснення ні до чого не зобов’язує.