VIP-хроніки 2013-03-01 11:48 Бурлакова Валерія

Діти регіоналів. "Елита дворянских кровей" у спортивних костюмах

Вчаться у Швейцарії, відпочивають у Мексиці та обожнюють «Шахтар», хтось вважає себе «елітою», а хтось ніколи не знімає спортивний костюм.

Молодший син нардепа Антона Пригодського, якого назвали на честь батька, своїми рідними містами вважає Київ, Макіївку та швейцарський Санкт-Галлен. Там 16-річний хлопець не тільки п'є горілку, але й навчається у школі-інтернаті Institut auf dem Rosenberg. Вартість навчання в інтернаті - від 75 тисяч швейцарських франків (більше 80 тисяч доларів США) на рік.

Батько 16-річної Яни - нардеп-регіонал Віталій Борт, голова підкомітету з питань трубопровідного транспорту. Дівчина любить журнал Vogue та реп.

Обраний по виборчому округу №24 Яків Безбах має сина Валерія. Улюблена пісня 33-річного Валери (це - єдиний аудіозапис, який він додав на свою сторінку у соціальній мережі) починається зі слів «На охоте пацаны, чисто на охоте!».

13-річна Поліна Щербань, донька Артема Щербаня, любить мистецтво та рідний Донецьк.

29-річна Олена Мироненко, донька Михайла Мироненка, переконана: «Мир спасет красота и массовые расстрелы». Любить відпочивати у Мексиці та фотографуватись лежачи.

Міністр економічного розвитку та торгівлі Ігор Прасолов має доньку Христину (1989 року народження) та сина Дмитра (1999 року народження). Маленький Дмитро на своїй сторінці вітає друзів з Днем шахтаря та обожнює однойменний футбольний клуб.

Тато 14-річного Вови Гапунича - депутат одеської міськради, директор «хлібного» КП «Парксервіс». На своїй сторінці Вконтакті син регіонала залюбки демонструє численні годинники, подаровані татком. Один з них - марки Ulysse Nardin - має зовсім недитячу ціну. Вартість годинників з серії Marine коливається від 8 до 20 з гаком тисяч доларів.

Володимир Макєєнко, радник Азарова та член Президії політради ПР, має трьох дітей. Його старший син, Володимир Володимирович 1992 року народження, навчається у Швейцарії. Точніше, у женевському Webster University. Рік навчання там коштує щонайменше 34 тисяч швейцарських франків (36,5 тисяч доларів).

Олексій Клімов, середній син Леоніда Клімова, колишнього пожежника з Макіївки який сьогодні став головою підкомітету з питань грошово-кредитної політики, вчиться у КНУ ім. Шевченка. Як-то кажуть, батьків не обирають… син регіонала любить Леся Подерв'янського, козаків та українське Поділля.

Cин регіонала Олега Царьова Максим 1995 року народження вважає себе «елитой дворянских кровей», про що не забув написати на власній сторінці Вконтакті.

Старший син 41-го номеру ПР Андрія Селіварова називає себе просто - Дімон. Дімон полюбляє спортивні костюми і навряд чи забажає вчитись у Швейцарії.