VIP-хроніки 2013-03-25 12:19

В Україні не знайшли кращих від Кернеса, Познера і Кутуньо

Жодні снігопади та замети не здатні зіпсувати свята. Особливо, коли воно є щорічною церемонією нагородження премією «Людина року».

Коли весь Київ бився в конвульсіях, виборсуючись зі снігових заметів, «кращі» люди країни, незважаючи ні на що, навіть на надзвичайну ситуацію, таки дісталися до столичного палацу культури «Україна», щоби вкотре побавити себе веселою туснею. Себе показати та й на інших повитріщатись.

 

 

А повитріщатись було на що. Від шику й гламуру палац просто розпирало. Ще б пак, адже з'їхались вершки суспільства, представники культурної, політичної, грошової та шоу-бізнесової «еліти». Кращі з кращих, яким бракує до повного щастя лише чергового титулу і статуетки визнання.

 

 

А визнання лилося на голови, мов із відра. Кожному своє.

 

 

Ані Лорак, наприклад, дістала відзнаку «Митець року». Харківський мер Геннадій Кернес – «Мер року». Сестри Віка та Настя Петрик стали «Кумирами нації». Андрій Данилевич із телеканала «Україна» був визнаний «Журналістом року у галузі електронних ЗМІ». Фехтувальниця Яна Шемякіна – «Спортсмен року»

 

 

А що своїх людей року таки забракло, то заради понту, звісно, запросили й закордонних. Приміром, російський музикант Владімір Кузьмін повезе з Києва Міжнародну премію в галузі культури і мистецтв, російський телеведучий Володимир Познер – премію «За видатний внесок у міжнародну журналістику і самовіддане служіння ідеалам журналістики», а італійський співак Тото Кутуньо – нагороду «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів».

 

 

Читайте також Вітчизняна богема у всій красі