VIP-хроніки 2013-04-10 18:56

Костусєв пив горілку і приставляв руку до “пустої” голови

69-у річницю визволення Одеси відзначили під червоними прапорами і прапорами Партії Регіонів парадом і алкоголем.

Цьогорічні святкування в південній Пальмірі були, як ніколи масштабні. Щоправда влада Одеси намагалася продемонструвати, що місто від німців звільняла Партія Регіонів, тому під час святкування, не було помічено жодного державного прапора.

 

 

 

Після офіціозу з маршуваннями, стрільбою холостими та покладенням квітів, усіх ветеранів запросили в парк Перемоги на концерт і частування. І все було б добре, якби організатори святкування вміли гарно рахувати, а Олексій Костусєв вмів пити горілку.

 

 

 

Як повідомляють одеські журналісти, ветеранів суворо за списками розсаджували за накриті столи. При цьому, організатори різко й безцеремонно обходилися з тими, хто не був внесений до списку запрошених. «Так вам немає місця за столом! Ми вас не запрошували, до побачення », - нахамив одному з ветеранів заступник голови ради ветеранів Київського району Наум Левінзон. Облаяний дідусь з медалями на грудях мовчки відсторонився, а на питання журналістів відповів, що все гаразд і він йде проводити урок мужності в одній зі шкіл.

 

 

Поки “наближені” ветерани за столом пили і закушували за День визволення, ті, кому не вистачило місця, сиротливо стояли в куточку. Пізніше їх нарешті пригостили на польовій кухні фірмової гречкою з підливкою. “А що нам робити, у нас 25 організацій ветеранів, і нам виділили всього по 2 місця від кожної”, - виправдовувався той самий Левінзон.

 

 

 

Підчас застілля, підбадьорюваний ветеранами, міський голова Олексій Костусєв випив три рази по п'ятдесят грамів і мабуть сп'янів. Ні з того ні з сього, віддав честь присутнім, приклавши руку до непокритої голови, сказав, що «відправляється на службу до міськради», і пішов геть. Не та закалка...

 

 

 

Читайте також У шахтарській столиці електорат виховують стриптизом

 

За матеріалами dumskaya.net