VIP-хроніки 2013-04-23 18:15

Як олігархи і нардепи вітали намісника Лаври

Вітчизняний бомонд пишно відсвяткував день народження намісника Києво-Печерської Лаври владики Павла Лебедя. На час урочистостей Лавра перетворилась на елітний автосалон.

Журналісти програми "Гроші" показали, як святкує свій День народження скандальний намісник Києво-Печерської лаври владика Павло.

До Лаври з'їхались всі відомі бізнесмени, політики і чиновники. Зокрема, до Павла приїжджав олігарх Вадим Новінський, який дуже рідко потрапляє в об'єктиви фотокамер. Поряд з ними був і відомий підприємець і колишній нардеп Василь Горбаль.

Окрім дружніх обіймів і поцілунків владика отримав багато квітів, які йому привезли прем'єр-міністр Микола Азаров і його син Олексій.

Колишній міністр культури Михайло Кулиняк на чорному Range Rover прибув до іменинника з білими квітами. З букетом був і скандальний ректор Податкової академії Петро Мельник, за яким одразу прибула і голова Київради Галина Герега.

Проте, коли до приміщення на території Лаври приїхав чорний мікроавтобус, Павло впав на коліна. Гостем, якому він так радіє, виявляється митрополит Володимир.

І лише потім почав до Павла з'їжджатися весь церковний бомонд. Черниці приїхали на чорних Mercedes. Представники духовенства чоловічої статі моляться на розкішні позашляховики. Відтак, за годину чернечий двір перетворився на елітний автосалон.

Які саме подарунки привозили настоятелю Києво-Печерської Лаври невідомо, але кажуть, що від дарів той відмовився, тому що вже все давно має.
 

 

Читайте також Як постять політики і не тільки 

tsn.ua