VIP-хроніки 2013-04-30 13:29

Янукович прагне бути канонізованим за життя

Зазвичай за християнською традицією живих людей не канонізують. Але Україна має всі шанси виправити це прикре «непорозуміння». Темпи, з якими із президента Януковича ліплять святого, вражають. Незабаром прийде час, коли його ще за життя проголосять помазаником Божим, а відтак і святим-рівноапостольним.

Цар всія Межигір’я, Єнакієво, Донецька і прочая, і прочая, і прочая, Віктор Федорович Янукович, з кожним днем дедалі більше стає подобою своєю схожим на ангела. Принаймні його вірні холопи роблять все для цього. Й ікони з його святим ликом пишуть, і руки йому цілують і навіть культ для поклоніння намагаються ввести та поширити.

 

 

А скільки церковних нагород красується на його мужніх грудях. Ось лише деякі: орден святого преподобного Нестора-літописця Києво-Печерського, орден святого князя Володимира, орден святого Даниїла Московського, орден РПЦ святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня «За увагу до трудів зі зміцнення православ'я в Україні» з рук самого патріарха Кірілла, орден Святого Гроба Господнього від Єрусалимської православної церкви, а також фальшивий орден святого князя Олександра Невського І ступеня з рук скандальної російської громадської організації «Національний комітет громадських нагород», що роздавала копії російських державних нагород, кому вважала за потрібне.

 

 

Віктор Федорович і сам, здається, не проти такого розгортання подій. Він, як і кожен добрий християнин, прагне святості. А що має для її досягнення всі можливості, то й намагається отримати її якнайшвидше.

 

 

То уподібниться праведним молільникам і замість дбати про ввірений йому народ, шастає по монастирях, то на Афон залетить зі старцями побалакати, то меценатом себе уявить і грошима чесно заробленими на писанні книжок щедро жертвує на богоугодні справи.

 

 

Акурат напередодні Великодня вирішив наш праведник розщедритися на новий дзвін для собору в Севастополі на честь 1025-річчя Хрещення Русі. І не лише фінансово долучитися забажав. З великої скромності загадав Віктор Федорович, щоб його чесне ім’я було «вознесене» на дзвіницю і дзвонило, народу нагадуючи, який же це праведник подарував церкві такий гарний і дорогий дзвін.

 

 

А дзвін і справді царський. Найбільший в Україні, вагою 13,5 т. Та ще й із написом: «Від вдячних нащадків князю Володимиру», а далі підпис – «Президент Янукович».

 

 

Геніально! Прямий зв’язок! Ось так творяться міфи. І хай хтось ризикне сказати, що Віктор Федорович не прямий нащадок самого рівноапостольного князя Володимира...

 

 

Читайте також Рівняння на Брєжнєва: скільки орденів у Януковича і компанії?

схожі публiкацii