VIP-хроніки 2013-05-06 10:08

Як і де зустріли Великдень українські політики

Вітчизняні політики зустріли Великдень кожен на свій лад. Хтось подався в мандри, хтось обмежився походом до церкви, а комусь довелося змиритися з сидінням у лікарняній в’язниці.

Українські політики, як це не дивно, одні з найнабожніших політиків в світі. Ще не минуло жодного свята, щоб вони не використали його для свого піару. Цього року, також не сталося винятків з правил.

Найрадісніше свято року, «Еліта Нації» розповзлася святкувати не лише по Україні, а й подалася закордон.

Так, президент України Віктор Янукович, який в даний час знаходиться в Криму, відвідав богослужіння у Свято-Володимирському кафедральному соборі Севастополя. Принагідно перевірив, чи добре доїхав з Донецька подарований ним для храму найбільший в Україні дзвін.

 

 

Прем'єр-міністр Микола Азаров разом з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком традиційно помолилися на службі в Києво-Печерській Лаврі.

 

 

Арсеній Яценюк зустрічав свято з родиною на Святій Землі - в Єрусалимі. Віталій Кличко відзначав Великдень одночасно з перемогою молодшого брата в бою з італійцем Франческо П'яніти - у німецькому Мангеймі. Олег Тягнибок мав намір на Великдень поїхати у Львів і провести вихідні з сім'єю і очевидно так і зробив.

Інші українські опозиціонери в ніч з 4 на 5 травня взяли участь у богослужінні у Володимирському соборі.

А от Юля Тимошенко змушена була святкувати Свято Великодня у лікарняній (в’язничній) палаті Харкова. Спочатку її сповідав і причастив її особистий духівник, який спеціально для цього приїхав з Києва, а вранці 5 травня привітали соратники з київської "Батьківщини" - двометрової писанкою під вікнами лікарні.

 

Читайте також Як олігархи і нардепи вітали намісника Лаври