VIP-хроніки 2013-06-03 18:41

Іспанську принцесу оштрафували за їзду на тракторі

Її Королівська Високість Олена Марія Ісабель Домініка де Силос де Бурбон і Греса, Інфанта Іспанії, Герцогиня де Луго оштрафована за керування трактором без відповідних документів.

Оце демократія. Виписати штраф дочці самого короля. Хотілося б побачити цього відважного поліціянта. А ще, дуже б хотілось побачити такого ж відважного українського міліціонера, який посміє виписати штраф синові українського президента Віктора Федоровича. Будь якому. Можна Вітьці, можна Сашці...

 

 

Штраф інфанті був виписаний помилково, бо на жодному тракторі вона не їздить. Припускають, що інцидент зі штрафом стався в місті Вальядолід на північному заході країни. Там поліція зупинила трактор і вирішила перевірити документи у водія. Потрібних паперів у нього не виявилося, і один з поліцейських почав записувати дані водія, зокрема ідентифікаційний номер посвідчення, що складається з восьми цифр і однієї літери. Однак колега його перервав і сказав, що записати можна тільки реєстраційний номер самої машини. В результаті, у штрафній квитанції виявилися перші дві цифри ідентифікаційного номера водія: 1 і 2. Саме власникові посвідчення номером 12 і був направлений штраф. А володарем документа з таким номером виявилася інфанта Олена.

Справа в тому, що номери посвідчень членів королівської родини Іспанії складаються тільки з двох цифр. Так, наприклад, королю Хуану Карлосу виданий документ з номером 10, а принцу Філіпу - з номером 15. Номер 13 з забобонних міркувань не використовує ніхто.

 

 

Штраф за керування трактором без документів складе від 601 до 3 тис євро. Поки що Іспанська королівська родина не прокоментувала інцидент і не повідомила чи буде інфанта щось платити і чи будуть покарані недбалі поліцейські.

 

Читайте також П’ять дівчат Кім Чен Ина контратакували Gangnam style

 

За матеріалами like.lb.ua