VIP-хроніки 2013-06-14 11:21

Черновецький сховався в Грузії і втілює мрію

"Космічний" мер, вирішив облаштувати своє сімейне гніздечко в тіні грузинських сосен.

Екс-мер Черновецький зможе милуватися морем з величезних видових вікон нового будинку, купатися в басейні, вовтузитись з молодою дружиною в джакузі і вдихати чисте здорове повітря. А чом би й ні. Хіба він цього не заслужив?

Леонід Черновецький закінчує будівництво свого особняка в Грузії. Його вілла знаходиться в Кобулеті - одному з найгарніших приморських туристичних містечок, розташованому в 20 км від Батумі. Кабулеті завжди приваблювало туристів чистим морем, сосновим лісом і спокійною обстановкою. Тут Черновецький будує будинок на ділянці в 2,5 га, з виходом на пляж. Здати його планують вже в липні цього року.

 

 

Поки навколо майбутньої вілли немає приватних будинків - тільки море і сосновий бір. Але хати неподалік вже виставлені на продаж. Тому стати сусідом мера-космонавта зможе будь яка його київська бабця-фанатка.

Центральний вхід будівлі виходить на головну магістраль Кобулеті. Будівництво окільцьоване тимчасовим парканом і охороняється цілодобово: по периметру майданчика розташовані відеокамери. Охоронець заявив, що пропускати на об'єкт сторонніх заборонено, як і розповідати комусь про хід будівництва. Але робітники, яких тут близько 100 осіб, виявилися балакучими. За словами одного з них, зводить особняк грузинська будівельна компанія «Анаген», але процес контролюють іноземці - фахівці з Іспанії та Італії.

 

 

Двоповерхова вілла з величезними видовими вікнами розташована всього в 40 метрах від моря. На кожному поверсі, кажуть будівельники, буде по розкішному басейну і джакузі. Перший поверх, частково, призначено для обслуговуючого персоналу (кухарі, садівники, прибиральниці та охорона). Платять робітникам добре, 1000 ларі на місяць ($ 600), при середніх заробітках у Батумі 300 ларі ($ 160). До слова, персонал вже набирають, а керують відбором іноземці. «Я теж вніс заявку, зараз відбувається набір охорони», - заявив один з співрозмовників.

Ще рік тому Леонід Черновецький особисто контролював початок будівництва. Один з працівників готелю, розташованого неподалік, розповів, що бачив, як до будівництва підлітали вертольоти, однак самого Черновецького не бачив жодного разу. Вони приземлялися прямо на березі моря поряд з будівництвом. «Я особисто не зустрічався з ним, але коли запитав у хлопців з охорони, вони відповіли, що власник прилітав».

 

 

Під час своїх візитів в Кобулеті Черновецький з молодою дружиною зупиняються в п'ятизірковому готелі «Джорджія Палас». Готель від його вілли знаходиться в 6 км, а номери коштують від $ 139 до $ 1350 на добу. Один із співробітників підтвердив, що колишній мер - частий гість в готелі. «Його машина і зараз тут знаходиться, - говорить він, - але іноді він і на вертольоті прилітає, іноді їде з боку моря». За його словами, Черновецький їздить разом з дружиною, але поки не помітно, що вона чекала дитину (чутки, що дружина екс-мера вагітна, з'явилися кілька місяців тому).

 

 

Черновецький загалом підтвердив інформацію про будинок. “Не стану ні спростовувати, ні підтверджувати чутки про приналежність мені дому в Кобулеті, але безумовно буду в ньому жити і працювати. Думаю, через три-чотири місяці, щоб журналісти не утрудняли себе репортажами «про мої таємні плани», сам відзніму будинок у всіх ракурсах і прилеглу територію. І викладу фото на сайті. Будинок повністю буде відкритий для огляду. Ідея не в тому, щоб закритися парканом, а в тому, щоб люди могли бачити красу будівлі. Так і жив я завжди гранично відкрито. У мене і в Конча-Заспі ніколи паркану не було. Будинок, правда, буде дуже красивий. Він на 40% складається з скла і повністю відкритий для спілкування з природою.

 

 

Нічого наддорогого всередині не буде. Ні золота, ні діамантів. Я не звик жити в розкоші. Не моє. Тому заздалегідь прошу журналістів їх в будинку не шукати, порожня буде трата часу. Все витримано в стилі хай-тек. Але не скажу, що будинок недорогий. Він буде підкреслювати мій статус - успішного в минулому банкіра і керівника найбільшої інвесткомпанії, екс-мера одного з найкрасивіших і великих міст Європи. У житті мені не довелося побудувати будинки, про який мріяв. Всі був зайнятий роботою ...

 

Читайте також Стати сусідом Януковича можна всього за $ 1,8 млн

 

За матеріалами segodnya