VIP-хроніки 2013-08-04 10:19 Бурлакова Валерія

Елітний журнал «Народний депутат»: граматичні помилки, головред Бусінка та інші

За ціною у 100 грн у пафосною назвою «Народний депутат» криються деякі пікантні таємниці

Журнал “Народний депутат”, як засвідчує офіційний сайт Верховної Ради, поряд із газетою ВР “Голос України” є одним із “зовнішніх інформаційних ресурсів” українського парламенту.

“Голос України” доступний усім охочим, у кіосках «Преса» ця газета не є дефіцитом.  А “Народний депутат” - видання загадкове. І, ймовірно, дуже непогане, адже коштує один примірник щонайменше 100 гривень. Саме така рекомендована ціна зазначена на сайті журналу.

Саме там можна дізнатись і про інші цікавинки. Перша з них - постать головного редактора “Народного депутата”, Юлії Гребенюк. Особа вона не дуже публічна, але дещо (це, на жаль, не відомості про освіту та попередні місця роботи) знайти у мережі можна. Здебільшого завдяки згаданій на сайті журналу адресі її електронної пошти з вельми промовистим ніком – kucheryavaya82.

 

Редактор такого поважного видання “в миру”, себто у соцмережах - просто Бусінка.

На жаль, Бусінка має серйозні проблеми із правописом. Про це свідчить її, актриси-початківця, сторінка на сайті Acmodasi.ru

Втім, ще приємніше роздивитись сам журнал. Хоча б обкладинки…

Хоча не завадить і почитати. Родзинка видання - “бесіди” Юлії Гребенюк із сильними світу цього. Варто визнати: Бусінка ставить гострі питання та отримує цікаві відповіді. Виглядає це приблизно так:

(Інтерв’ю з Таісією Повалій)

Час від часу Бусінка демонструє неабияке розуміння українських реалій - наприклад, констатує, що “о вреде алкоголя, наркозависимости проводятся постоянные пропаганды”. Чи гарно описує Тетяну Донець:

Трапляються у журналі і дійсно корисні для більшості народних обранців статті.

На жаль, вдячні за це не всі - Ірині Фаріон журнал не сподобався.