VIP-хроніки 2013-08-27 17:22

Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами

Кому служить голова СБУ видно неозброєним оком.

Те, що українською державою заправляють «не ті» - всі давно знають.

І про родинні зв’язки багатьох вітчизняних чиновників з Газпромом та іншими «братніми» промами, і про те, що серед депутатів є кадрові російські офіцери, і про те, що охорона українського президента просякнута такими ж кадровими трудоголіками з ФСБ і про багато чого іншого.

Але «не ті» останнім часом почали не тільки нахабніти, а й втрачати пильність. Так дивить і вся агентура розвалиться…

На сам День Незалежності «попалився» головний гебіст країни генерал-майор Олександр Якименко.

 

 

На його святковому кителі фотограф Влад Содель  сфотографував два значки з двоголовим російським орлом. Все б нічого, бо значки лише ілюструють штрихи біографії шефа СБУ, але ж сам факт.

 

 

Один значок «BBA - Boeннo-вoздyшнaя aкaдeмия им. Гaгapинa», а інший кваліфікаційний значок для випускників військових академій та військових університетів за програмою  вищої профосвіти з вищою оперативно-тактичною підготовкою (Федеральный конституционный закон от 25 декабря 2000 г. N 2-ФКЗ "О Государственном гербе Российской Федерации".)

 

 

Будь Якименко простим смертним, не було б до нього жодних претензій. Але ж він, як не крути, Голова Служби безпеки України.

Треба, як мінімум мати совість, щоб носити відзнаки іншої держави займаючи таку посаду і ще й фотографуватися в них для офіційного сайту СБУ.

 

 

Тим паче на «25 декабря 2000 г.» Якименко згідно його офіційної біографії з того ж сайту, вже мінімум як рік з 1999 р. числився на службі на оперативних та керівних посадах в СБ України. То коли ж він сердешний встигав вчитися і закінчувати військову академію чи військовий університет за програмою вищої профосвіти з вищою оперативно-тактичною підготовкою?     

 

 

Хоча, чого дивуватися. Для людини, яка ще донедавна називала своє відомство КДБ це нормально...

 

Читайте також Українські політики у спорті: пиятика на яхтах і багатоборство Януковича

 

За матеріалами facebook.com/sodel.vlad

Новини RedTram

Loading...