VIP-хроніки 2013-09-13 16:39

Азаров натякнув чому Присяжнюк їздить в Голландію

Українці невдовзі можуть стати споживачами головних голландських продуктів - канабісу і грибів. Прем’єр-міністр України Азаров зацікавився успіхами голландського сільського господарства.

Вже другий день наш видатний реформатор Микола Янович Азаров перебуває в благословенній Голландії.  Зустрічається з владою та представниками бізнесу. Особливо його цікавлять виробники сільськогосподарської продукції.

 


Судячи з усього, Миколі Яновичу в Голландії подобається, і від продукції він просто в захваті. Він вже готовий переймати тамтешній досвід і кличе голландців втілювати свої проекти в Україні.

 


В чому ж причина такої ейфорії та небувалого, як для Миколи Яновича, життєвого піднесення. Невже пізнавати Голландію очільник українського уряду почав з кофешопу?

 

 

Цілком можливо, хоча в програмі цей пункт навряд чи вдасться знайти.

 


Але навіщо шукати. Азаров вже й сам обмовився про причину свого приїзду. Щоправда дещо завуальовано. В Голландію його, мовляв привів «загадковий» міністр аграрної політики й продовольства Микола Присяжнюк.
«Пан Присяжнюк не перший раз у Голландії. І, мені здається, він щоразу приїжджає окрилений з Голландії, з великими планами, з великими ідеями", - сказав Микола Азаров під час зустрічі із представниками нідерландського аграрного бізнесу в Гаазі.
 


Тепер Микола Янович, окрилений спілкуванням з голландцями і знаючи благодатний вплив їх продукції на організм людини, зокрема на організм пана Присяжнюка повідомив, що Україна зацікавлена в залученні нідерландських інвесторів у свій аграрний сектор.

Ще б пак.

Таку траву як вирощують в Голландії не вирощують в жодній країні світу. Гребе, несамовито. А про гриби і говорити зайве. Наші мухомори звичайно також річ суперова, але ж і не безпечна. А голландський продукт таки до летального кінця не призводить.

 

 

Читайте також Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами

 

За матеріалами kmu.gov.ua, un.ua