VIP-хроніки 2013-10-04 16:49

Янукович послабив дружині режим утримання

Перша леді країни Людмила Янукович стає активною тусовщицею.

Віктор Янукович так захопився євроінтеграційними процесами, що сам мимоволі почав європеїзуватись та демократизуватись. Принаймні, стосовно власної дружини він, здається, став гуманнішим і почав дозволяти їй частіше виходити в світ.

Так нещодавно перша леді країни відома театралка Людмила Янукович побувала на показі в Макіївському театрі юного глядача. Там під її патронатом проходив 4-й фестиваль театрального мистецтва «ТЮГ - 2013» .

 

 

У цей фестивальний день на сцені ТЮГу актори з Ростовського обласного академічного молодіжного театру представили на малій сцені свій позаконкурсний спектакль - сентиментальну комедію «Пан Ібрагім». Гра акторів справила яскраве враження і на гостей фестивалю, і на макіївського глядача.

 

 

Сидячи в оточенні творчих колективів і учасників фестивалю, Людмила Янукович сумувала і співпереживала разом з головними героями вистави у виконанні молодих ростовців.

 

 

Під час інтерв'ю перша леді країни сказала, що "щаслива бути в театрі юного глядача і бачити одну з кращих робіт гостей фестивалю з Росії". Дружина президента зізналася, що щиро переживала за героїв, із задоволенням занурившись в атмосферу творчості і мистецтва.

 

 

А вже наступного дня дружина президента завітала до Донецького центру слов'янської культури. Там відбувалася щорічна церемонія нагородження переможців регіональної іміджевої програми "Хрустальное сердце - 2013".

 

 

Людмила Янукович є членом експертної ради, що обирає та затверджує переможців програми. 

 

 

Вона того дня була у такому ж гарному настрої, як і в Макіївці та в тому ж чорному розкішному костюмі з рюшами. 

 

 

Читайте також Людмила Янукович на радостях розкрила таємницю свого шлюбу

 

За матеріалами 0623.com.ua , ostro.org