VIP-хроніки 2013-11-05 15:19 ragu.li

Для наших зірок Гелловін – сувора буденність

Навіть наші “зірки” вже змирилися з думкою про те, що вони і так круглий рік вдягаються так ніби у нас Хелоуін щодня, тож на справжній Хелоуін, вони навіть не намагалися зімітувати намагання відповідати темі свята.

Ну звичайно, якщо страхітливі вульгарні вбрання стали стилем життя, важко від них відмовитися в єдиний день, коли це виправдано. Якщо ви не зрозуміли, то на цьому фото Оксі теж у тематичному костюмі, хоча мені здається, що вона просто вдягла якусь з концертних суконь, принаймні судячи з довжини вбрання.

Співачки ротом очікувано прийшли у костюмах співачок ротом.

Саша Кривошапко вирішив нагадати про себе, причому молодець, написав ім’я, бо величина його імені ну фоні усього нашого шоубізу настільки  жалюгідна, що дійсно треба нагадувати ім’я. І ще варто було б дописати, що він співак, а не чувак, який півтора роки влаштовував реаліті-шоу зі своїх стосунків.

Пасинок Семенюк-Самсоненко (ну не заслужив цей чувак іншого імені, бо з досягнень у нього хіба що коротенькі замітки у таблоїдах про те, з ким він зараз спить) прийшов у костюмі “чувак і двє тьоли”.

Ось дівчата теж вирішили прийти без костюмів.

Але не всі обмежилися звичними образами. Дуже потішив (у хорошому сенсі цього слова) Артур Боссо. Він міг би теж вдягнути свої старі концертні костюми, але розродився ніфіговим креативом. Респект!

Далі, звичайно, сумніше. Телеведуча, намагадалася створити якийсь оригінальний образ, а вийшов все одно костюм ведучої затрапезного телеканалу, причому з типовим для таких телеканалів “вдалим” макіяжем.

Дівчата мабуть хотіли зобразити шось середнє між “Аватаром” і “Русалонькою”

Але з огляду на те, що показував на останньому тижні моди Залевський (який теж живе в постійному Хелоуіні), вийшла “модель Залевського”.

Дракула у наших місцинах зовсім занепав( У нас же скрізь “блакитна” кров, бг.

Ну і цар і Бог вечірки. Це віртуоз, дивлячись на якого не зрозумієш, він всерйоз чи це все-таки костюм.

фото © glamurchik.tochka.net, mainpeople