Новини 2014-03-21 11:55

Курченко оголосив себе "жертвою режиму"

Заява Генпрокуратури про підозру Голови Наглядової ради СЄПЕК Сергія Курченка у спільному з іншими особами розкраданні майна державного підприємства ВАТ "Укргазвидобування" слід розглядати як "частину політичної кампанії з переслідування опонентів діючої влади і тих, кого вона такими вважає". Відповідна заява була поширена прес-службою СЄПЕК у п'ятницю.

Прес-служба компанії Курченка заявляє, що в результаті "демонструється, що замість всебічного та об'єктивного розслідування, результати якого повинні бути представлені і роз'яснені громадськості , на озброєння взята практика дострокового призначення винних".

"Влада в даному випадку в особі ГПУ вибирає шлях цькування " навішування ярликів " і " полювання на відьом", - переконують в Курченка.

"На жаль, ми також бачимо процес суміщення інтересів політичних і економічних, деякі конкуренти ГК "СЄПЕК"
користуючись важкою ситуацією в країні, використовують лобістів у структурах влади для переділу ринку у своїх інтересах. Ми заявляємо про несправедливість і тенденційності подібних дій і залишаємо за собою право на захист
інтересів трудових колективів та інвесторів групи компаній "СЕПЕК" в рамках чинного законодавства і світового права", - йдеться у заяві.

"Також висловлюємо впевненість, що фактам політичних переслідувань та недобросовісної конкуренції буде дана своєчасна і адекватна оцінка з боку відповідних державних структур та українського суспільства", - переконані у компанії Курченка.

Як відомо, Генеральна прокуратура України оголосила підозру голові спостережної ради ГК “СЄПЕК” Сергій Курченку у спільному з іншими особами розкраданні майна державного підприємства ПАТ “Укргазвидобування”.

Зазначається, що шляхом здійснення протиправних господарських операцій купівлі-продажу скрапленого газу завдали інтересам держави збитки в особливо великих розмірах на загальну суму понад 1 млрд гривень.