Новини 2014-04-07 11:54

У Латвії відключили російський телеканал за брехню про події в Україні

У Латвії на три місяці відключили телеканал "Россия РТР", зокрема через те, що в деяких матеріалах про ситуацію в Україні канал поширює необ'єктивну інформацію.

В інформації агентства повідомляється, що із сьогоднішнього дня в Латвії набуло чинності прийняте Національною радою електронних засобів масової інформації, що контролює діяльність теле- і радіоретрансляторів, рішення обмежити на три місяці ретрансляцію телеканалу "Россия РТР".

"Проаналізувавши зміст "Россия РТР" у період із 2 по 17 березня, рада дійшла висновку, що в передачах телеканалу міститься інформація, яка порушує низку статей закону про електронні ЗМІ. Крім того, відомство вирішило, що "Россия РТР" у деяких матеріалах про ситуацію в Україні поширює необ'єктивну інформацію, яка містить ознаки військової пропаганди", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Литві рішенням суду на три місяці зупинено ретрансляцію телеканалу "НТВ Мир", який є міжнародною версією російського каналу "НТВ".

Як відомо, рішенням Київського окружного адміністративного суду від 25 березня в Україні припинена трансляція ряду російських телеканалів. Рішення суду стосується телеканалів РТР, Росія-24, Перший канал, НТВ.

схожі новини