Новини 2015-12-28 22:12

Антикорупційне бюро відкрило два кримінальні провадження проти Мартиненка

Лещенко розмістив у соцмережі документи, що підтверджують внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початок розслідування заявлених справ.

Національне антикорупційне бюро України відкрило два кримінальні провадження проти народного депутата з фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка. Про це у Facebook повідомив народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенко" Сергій Лещенко.

"Новини від НАБУ. Відкрито провадження для розслідування отримання Мартиненком хабарів від чеської "Шкоди" на рахунок у Швейцарії, відкрито провадження по використанню австрійської "прокладки" Мартиненко для постачання урану в Україну за завищеною ціною", - написав він.

Також Лещенко розмістив у соцмережі документи, що підтверджують внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початок розслідування заявлених справ.

Новини від НАБУ. 1) відкрито провадження для розслідування отримання Мартиненком хабарів від чеської Шкоди на рахунок у ...

Опубліковано Сергієм Лещенком 28 грудня 2015 р.

Згідно з документами, розпочато розслідування у кримінальному провадженні за фактом отримання хабарів при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського АТ Skoda JS, а також за фактом закупівлі ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" уранового концентрату в австрійського STEURMANN.

Як відомо, раніше Лещенко звернувся до правоохоронних органів із проханням перевірити декларацію Мартиненка, у якій він не вказав наявність у нього панамської офшорної компанії Bradcrest Investments.

Нагадаємо, 30 листопада народний депутат України від фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко заявив про складання депутатських повноважень у зв'язку з корупційним скандалом, який вибухнув навколо нього.

22 грудня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатських повноважень із Мартиненка.