Новини 2017-01-20 13:33

Чубаров закликав Порошенка створити Кримськотатарську Автономну Республіку

На думку голови Меджлісу, таке рішення допоможе уникнути маніпуляцій з терміном "корінний народ".

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав Петра Порошенка перетворити Автономну Республіку Крим на Кримськотатарську Автономну Республіку. Про це він заявив 20 січня під час виступу у Верховній Раді з нагоди 26-ї річниці Всекримського референдуму і Дня АРК, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"З нагоди Дня автономії маємо зробити відповідні уроки з минулого. … Я закликаю президента України, уряд України якомога швидше скликати конституційну комісію, аби розпочати роботу щодо внесення змін до розділу 10 Конституції України "Автономна Республіка Крим". Маємо перетворити Автономну Республіку Крим на Кримськотатарську Автономну Республіку як невід'ємну складову частину України", - сказав він під час виступу.

Нагадаємо, 20 січня відзначається День автономної республіки Крим - рівно 26 років тому відбувся референдум щодо відновлення автономії Криму, яку ліквідували в 1945 році у зв'язку з депортацією кримських татар.

Нагадаємо, Чубаров назвав "цинічною та зрадницькою" заяву нардепа Надії Савченко щодо здачі Криму в обмін на повернення Донбасу. 

схожі новини